Monetka ᐈ кредит на картку онлайн ✔Умови ✔Відгуки ✔Акції
★★★★★ (4.50) Отзывов: 12 Monetka ᐈ кредит на картку онлайн ✔Умови ✔Відгуки ✔Акції
Iнформація
Розмір 1-го кредиту:
300-3000 грн
Макс. сума:
3000 грн
Термін:
3-30 днів
Ставка:
1.7%
Розрахувати комісію

сума позики

на термін

Комісія:
1000 грн
до виплати:
1000 грн

Monetka ᐈ кредит на картку онлайн ✔Умови ✔Відгуки ✔Акції

Опис
Дата актуализации: 08.04.2021 21:07

Відгуки про Monetka/Монетка

★★★★★ (4.50) Отзывы: 12

Имя*
E-mail*
Текст комментария
Ваша оценка:
Татьяна 17.02.2021

пишет:

Деньги брала на покупку стиральной машины, старая сломалась , а для покупки нужно было доложить еще 2 тисячи) Помогли, осталась довольна их обслуживанием))
★★★★☆
Елена 24.06.2020

пишет:

Очень удобный сервис кредитования, когда деньги нужны быстро, например мне, чтобы заплатить за обучение. Минимальный пакет документов, смартфон и интернет. Быстро. Не нужно стоять в очередях и записываться на встречу, как в других учреждениях. Все условия четко прописаны Знаешь как и за что платишь. Очень удобно в наше время, когда все нужно решать быстро.
★★★★★
Hurbin 01.06.2020

пишет:

Дуже гарний сервіс. Виникла ситуація в якій терміново були потрібні кошти. Займати в друзів та родичів не дуже хотілось. Згадав про даний сервіс. Зарееструвався, подав заявку на видачу коштів, (документів потрібно мінімум), дуже швидко відповіли, та одобрили мою заявку. Дуже гарний сервіс, працюють оперативно, майже без відмов, Не потрібно кудись ходити, все можна зробити через смартфон. Рекомендую!
★★★★★
Сергей Бондаренко 19.04.2020

пишет:

Мне надо было срочно найти 2000 грн. до зарплаты. Друзья занять отказались, вот и пришлось искать возможные варианты. Заполнил тут заявку онлайн, в течение 5 минут ее одобрили, деньги сели на карту и все. Брал на месяц, уже отдал без проблем.
★★★★★
Тарас Данилюк 23.02.2020

пишет:

Так сталось,що мені потрібно було терміново на покупку кошти у розмірі 2500 грн, але до зарплати чекати ще треба було 8 днів.Тому звернувся до Монетка, онлайн заповнив заявку та буквально через 20 хвилин гроші прийшли на картку.Все чітко.
★★★★★
Маринка Крижанівська 30.12.2019

пишет:

Скористалася цім займом вперше. Сподобалося, що все оформлення зайняло приблизно 10 хвилин. Мінімальні вимоги до документів.Вже хвилин за п'тнадцять грощі були на карточкі. Зручний сервіс для займа на великий строк і на невелику суму.
★★★★★
Галина Яблонська 10.12.2019

пишет:

отзывы конечно разные, но у нас проблем пока не возникало! ребята работают на ура!
★★★★☆
Валя 23.11.2019

пишет:

Отличный сервис, очень выгодные условия займа. Минимальные процентные ставки, оформление без лишнего бюрократизма всё просто и понятно.
★★★★★
Валя 09.09.2019

пишет:

Есть куча других сервисов, лучше уже туда чем в Монетку. С такой "скоростью" принятия решений пусть сами свои займы и берут. При таком отмыве денег не способны набрать ещё несколько человек чтобы увеличить скорость и качество обработки заявок... Я поражаюсь.
★☆☆☆☆
Гала Сохина 30.07.2019

пишет:

Настав в житті той час , коли терміново знадобилися гроші. І як завжди у друзів ті ж проблеми взяти більше ніде .Знаёма порадила мені Монетка, так як сама користувалася не раз .Вирішила спробувати взяти грошей .Процентна ставка не надто висока є і більші.Послугою і роботою персаналу залишилася задоволена .Знаёмая не підвела, тепер якщо що знаю де брати.
★★★★★
Алина Владыкина 11.05.2019

пишет:

Брала кредит так как родился ребенок и срочно нуждалась в финансовой помощи. Кредит мне дали без всяких проблем.
★★★★★
Sahara 31.03.2019

пишет:

Нещодавно потрапив в достатньо складну ситуацiю. Розраховував отримати грошi, якi повинен був вiддати увечерi, а партнер просто пiдставив. Вимушений був звернутись до monetka, хоча й переживав, що або вiдмовлять, або будуть зволiкати з видачею.
До мого щастя, грошi отримав на протязi години, i свое зобовязання виконав.
Кредит погасив через два днi, так що тепер знаю де можно швидко та безпечно позичити.
Дякую.
★★★★★
Monetka ᐈ кредит на картку онлайн ✔Умови ✔Відгуки ✔Акції
Copyright MAXXmarketing GmbHJoomShopping Download & Support