О krediti-online.com.ua

КредитыОнлайн - безкоштовний онлайн-сервіс пошуку і порівняння умов кредитування серед мікрофінансових організацій (МФО) та банків в Україні. Всі представлені кредитні пропозиції на нашому сайті завжди актуальні на даний момент.

Щодня оновлювана база даних, дозволяє своєчасно поставляти точну інформацію своїм користувачам: умови видачі позик, процентні ставки, відгуки позичальників, контактна інформація, документи, ліцензії та інші корисні дані. Ми вказуємо і розкриваємо всі приховані і додаткові платежі, які «забувають» вказати багато кредитних організацій.

Запорука вигідного кредиту в Інтернеті криється в правильному підході до подачі актуальнішою інформації щодо умов кредитування, сучасні програмні рішення дозволяють вам витратити мінімум свого часу при оформленні кредиту. Ми отримуємо і аналізуємо інформацію безпосередньо від самих фінансових організацій у Вашому регіоні, що дозволяє нам надавати найточніші дані для порівняння умов позики.

Ми допоможемо Вам заощадити час, зусилля і гроші. Замість того, щоб шукати найвигідніший кредит в безмежному просторі Інтернету, Ви зможете швидко і легко знайти всю необхідну інформацію в одному місці з максимальним комфортом - на нашому онлайн сервісі КредитыОнлайн. Дозвольте нам допомогти знайти для Вас найкраще фінансове рішення!


Наша команда

Наш сервіс Krediti-Online.com.ua почав свою роботу в 2014 році, щоб будь-який житель України зміг знайти для себе оптимальні умови майбутнього кредиту. Простота подачі інформації допомагає швидко прийняти для себе рішення, де взяти кредит на карту в режимі онлайн або готівкою.

Обробляючи великий потік інформації, наша команда працює в режимі 24/7, щоб наші користувачі змогли оформити онлайн кредит в Україні безпечно і без будь-якого ризику для себе. Наша команда складається з профі, які люблять своє ремесло. Ми маємо блискучий досвід роботи в області кредитування. Прагнучи до найкращого результату, ми завжди в курсі всього, що відбувається на ринку мікрокредитування в Україні. Наш багаторічний досвід допомагає нашим клієнтам вирішити будь-яке фінансове питання.


Нам довіряють: КредитыОнлайн в цифрах

70 тисяч

звернень щомісяця до нас на сервіс

8 тисяч

заявок обробляється кожен місяць

60 мільйонів

гривень видано партнерами за весь час

82 відсотка

середній показник схвалених заявок

15 хвилин

середній час оформлення заявок

24 /7

ми працюємо в режимі онлайн


Про що наш проект

У нас завжди найактуальніша інформація про все, що відбувається на ринку кредитування в Україні.

Тут ви знайдете великий каталог МФО і банків з докладною інформацією про умови позики. Сайт містить велику кількість реальних відгуків залишених позичальниками про роботу кредитних організацій. Крім звичних позик в МФО і банках, ми пропонуємо кредитування від приватних осіб. Будь-який має "вільні" кошти, може опублікувати пропозицію і позичити гроші в борг під відсотки - рубрика "Дам в Борг". Якщо ж ви хочете взяти кредит у приватника, вам допоможе розділ "Візьму в Борг"

Надійним помічником в пошуку вигідного кредиту, стане наш кредитний калькулятор. Для цього буде потрібно вказати суму кредиту і період кредитування, щоб дізнатися, який платіж по кредиту вас чекає в майбутньому.

Для підвищення фінансової грамотності на нашому сайті створено розділ "Новини". Тут кожен охочий отримати нові знання, зможе знайти для себе вичерпну інформацію про те, як розвивається ринок кредитування в Україні, про банківські послуги та інвестиціях. Корисні статті на найрізноманітніші теми, що турбують кожного з нас. Як взяти безпечно кредит в інтернеті і не потрапити на шахраїв. Як розрахуватися за борги і поліпшити собі життя. Інформація про комунальні послуги та субсидії. Що подарувати на весілля і чи потрібно давати гроші в борг? Бачите, скільки цікавого? Залишайтеся з нами і будьте в курсі всіх подій!


Наші зобов'язання

Ми полегшуємо пошук інформації про онлайн кредитах серед фінансових організацій у Вашому місті

Ми прагнемо гарантувати легке інформаційне обслуговування заощаджують час і гроші

Ми не вимагаємо Ваших особистих даних, а користування нашим сервісом абсолютно безкоштовно

Ми є незалежними і неупередженими до всіх кредитних організацій знаходяться у нас на сайті

Мета нашого сервісу - зробити все можливе для Вашої зручності в пошуку вигідного кредиту і надавати завжди точну інформацію про умови кредитування. Ми зацікавлені в вашому фінансовому благополуччі і не підтримуємо жодну кредитну організацію. Пам'ятайте, що вся інформація на нашому сайті призначена виключно для інформаційних цілей. Ми настійно рекомендуємо отримати консультацію від менеджера кредитної організації обраної вами для оформлення позики, перш ніж ви зважитеся оформити кредит.


ЗМІ про нас

КредитыОнлайн - швидкий підбір кредиту через інтернет
докладніше

Кредитування в режимі онлайн від "Krediti-Online"
докладніше

Чотири напрямки для інвестування заощаджень
докладніше

Мікрокредити: чи є ризик?
докладніше

Експерти пояснили, від чого залежить сума кредиту
докладніше

Що очікує ринок мікропозик в Україні
докладніше

Надійний помічник у фінансових проблемах — это Krediti-Online.com.ua
докладніше

КредитыОнлайн - універсальне рішення знайти гроші
докладніше