Онлайн кредити на банківську картку

Кредити Онлайн ⚡ Порівняй умови кредиту 💰 в МФО і банках України ✅ Позика онлайн без відмови, довідки, перевірок, дзвінків і фото. Терміново✈

Кредит онлайн на картку в Україні ➤ Позика без відмови в 0%!

Кредитування онлайн набуло на даний момент величезну популярність на увазі того, з якою легкістю можна оформити кредит онлайн на банківську карту без особливих перевірок. Наш сервіс "Кредитолайн" допоможе Вам знайти і оформити терміново кредит на будь-яку банківську карту України за 15 хвилин, без відмови і не виходячи з дому. Ми допоможемо швидко і безпечно взяти кредит готівкою онлайн без довідки про доходи.

Що таке кредит онлайн?

Що таке кредит онлайн?

Головною особливістю кредитів онлайн є не просто віддалене заповнення заявки, але і отримання грошей, не покидаючи свого будинку. Не потрібно збирати і копіювати документи, витрачати час на поїздку в офіс кредитних компаній або банків. Досить буде просто подати електронну заявку через Інтернет. При схваленні кредиту договір буде підписаний з використанням електронного підпису. Рішення по заявці приймається дуже швидко, зазвичай це не більше години.

Після схвалення кредиту, гроші надійдуть на вашу банківську картку. Найчастіше кредитори співпрацюють практично зі всіма банками України, тому грошовий переказ можна здійснювати на будь-яку наявну у вас карту банку України.

Вибір кредитних організацій великий, умови різноманітні, а повний час отримання кредиту онлайн не перевищує 30 хвилин

Виникає питання, в чому ж криється секрет успіху? Насправді все просто, залучають позичальників такі установи своєю гнучкістю:

 • мікрофінансових установ (МФО) на ринку фінансових послуг неймовірно багато;
 • відсутні деякі вимоги до позичальників;
 • рішення по видачі кредиту приймається в дуже короткі терміни.

В даний час велика кількість мікрофінансових організацій пішло ще далі. Зараз кредит можна оформити з використанням спеціальних платформ-агрегаторів, через веб-сайти в режимі онлайн.

Кредит онлайн в Україні

Кредит онлайн в Україні

Наш сервіс "Кредитолайн" дозволяє швидко взяти: кредит онлайн на картку, кредит готівкою, кредит онлайн без картки, як в банку, так і в МФО (мікрофінансова організація), а також замовити і отримати кредитну картку.

Хто видає кредити онлайн?

В Україні правом займатися видачею кредитів мають фінансові компанії, банки, кредитні спілки та ломбарди. Кредити в режимі онлайн можуть видавати тільки певні компанії. Є також організації, які приймають заявки в режимі онлайн, однак для видачі грошей все одно запрошують позичальників до себе в офіс.

Кредит в МФО - мінімум документів і часу. Кредит банку - велика кількість документів і часу

Щоб саме отримати гроші не виходячи з дому, звертатися варто в певну компанію. Якщо розглядати банки, то отримання онлайн кредиту можливо вже клієнтам про інші продукти цієї установи. У рідкісних випадках можлива доставка картки через кур'єра. Однак даний спосіб не можна назвати швидким, особливо, коли гроші необхідно отримати дуже швидко.

МФО, що розшифровується, як МікроФінансові Організації, які пропонують онлайн кредитування. Суми позики, звичайно, не такі великі, як при стандартному кредиті і зазвичай значиться в діапазоні 500-10000 гривень. Причому нижня межа, в основному, діє для нових клієнтів, а верхня для постійних. Онлайн кредити в більшості видаються безстроково, тому ви можете взяти кредит на 10 днів, 30 днів, 60 днів, 365 днів і більше. У всіх є пролонгація кредиту.

Кредит в банках України:

Мікропозики і мікрокредити від МФО України:

Кредит онлайн на картку

Це найзручніший спосіб отримати кредит за 15 хвилин не виходячи з будинку. При такій позиці, максимальна сума кредиту може становити 30 000 грн. при якому буде потрібно мінімальну кількість документів: паспорт, ІПН, банківська карта Visa/Master Card і доступ в Інтернет. Ви перебуваючи в будь-якому місці України, зможете отримати гроші на карту і зняти їх в будь-якому банкоматі, якщо це буде потрібно.

Мають право оформляти кредит тільки особи, які досягли повноліття. Також існує і верхній поріг для отримання, зазвичай він становить 80 років. Також важливою умовою є те, що картка повинна бути оформлена точно на позичальника.

Хто може надати кредити онлайн на банківську карту:

Только МФО: Ваша Готівочка, MoneyVeo, CCloan, Ultra Cash, MyCredit, CreditOn, Компаньон Финанс, CreditUP, Капуста у кишені, MoneyBOOM, ЕвроГроши, Sos Credit, Credit 365

Кредит готівкою

Не тільки банки можуть видавати кредити готівкою, але також і різні мікрофінансові організації. Відмінність лише в сумі позики. Банки зможуть надати більш високу суму, ніж МФО.

Хто надає кредит готівкою в Україні:

Якщо хочеться взяти кредит готівкою онлайн і потрібна сума більше 30 000 грн, то звертатися варто в такі банки: Альфа-банк, ОТП банк, ПриватБанк, А-Банк, ПУМБ , Форвард Банк, Ідея Банк та інші.

Екщо сума потрібна від 1000 до 15000 грн, то досить звернутися в будь-яку МФО: Компаньйон Фінанс і Глобал Кредит (до 15000 грн.); Ваша Готівочка (до 7000 грн.); Швидко Позика, Мані Бум, Швидко Гроші (до 10000 грн.) Та ін. При видачі від вас зажадають паспорт і ІПН. Цих документів буде достатньо.

Кредит онлайн без картки

У широкому сегменті для здійснення такої позики представлені всі банки України, а також частково МФО, які дозволяють своєму клієнтові взяти гроші в борг не маючи карти. Будь-яке МФО і банк здійснює виплату в своїх відділеннях. Також в банку, вам обов'язково видадуть банківську картку, як новому клієнтові.

Хто може надати кредити онлайн без картки:

банки України: Альфа-банк, ПриватБанк, Форвард Банк, Idea Bank, ОТП банк, Траст Банк и другие.

МФО України: Быстро Займ, Ваша Готівочка, Компаньон Финанс, Мани Бум, Швидко Гроші, Глобал Кредит и др.

Як оформити заявку на кредит онлайн?

Як оформити заявку на кредит онлайн?

Умови практично у всіх мікрофінансових організацій однакові. Новим клієнтам для оформлення кредиту потрібне внесення даних про себе. При цьому ключовими даними є ідентифікаційний код і номер телефону. Також обов'язково вказуються дані банківської картки, на яку будуть при схваленні заявки переводитися гроші. Деякі організації запрошують фотографію позичальника з паспортом, також можуть запросити копію ІПН.

Кредит можна оформити тільки на Вашу особисту банківську картку!

Як подати заявку на кредит?

Подати заявку на кредит просто. Щоб оформити і отримати кредит онлайн без відмови, вам буде потрібно 5 кроків:

 1. Вивчіть всі пропозиції по кредитах
 2. Зробивши свій вибір - перейдіть на сайт обраної фінансової організації
 3. На сайті використовуючи підказки, заповніть форму заявки на кредит
 4. Дочекайтеся розгляду заявки, отримавши від менеджера позитивну відповідь
 5. При негативній відповіді - рекомендуємо подати заявку в іншу фінансову компанію

Уважно стежте за своїми персональними даними в Інтернеті

Може бути запитано підтвердження банківської карти. Перевіряється вона в такий спосіб. Здійснюється символічний платіж в одну гривню. Після верифікації карти сума, витрачена на перевірку, повертається на картку. Коштувати враховувати, що паролі від карти, а також паролі через СМС-повідомлення за жодних обставин співробітниками запитуватися не будуть. Так діють тільки шахраї!

Основні вимоги до позичальника при заповненні анкети-заявки:

Кредит видається працюючим офіційно / неофіційні жителям України у віці від 18 до 70 років. Щоб отримати кредит онлайн миттєво на картку за 15-30 хвилин, вам буде потрібно вказати ваш номер банківської картки, а також особисті дані:

 • ім'я прізвище по батькові
 • паспортні данні
 • дата народження
 • ідентифікаційний номер платника податків (код)
 • адреса проживання
 • місце роботи
 • свій щомісячний дохід (заробіток)
 • сімейний стан
 • контактна інформація (телефон, email)

Також варто відмітити, що всі основні пункти також можуть бути розширені додатковою інформацією. Всі зазначені дані при цьому повинні бути достовірними, в іншому випадку в онлайн кредиті буде відмовлено.

Вибір місця для отримання онлайн-кредиту

На ринку банківських послуг існує величезна кількість пропозицій для швидкого отримання мікропозик. Щоб переконатися в цьому, досить просто вбити в пошуковик фрази "терміново взяти кредит" або "онлайн кредит на картку". Так ви зможете трохи зорієнтуватися на ринку послуг, побачити більше активних учасників. Більшість найактивніших МФО представлені у нас на сайті.

Якихось певних умов і правил за вибором мікрофінансової організації немає і ми вам дати не зможемо. Вибирайте ті фінкомпанії про які ви чули особисто або радять друзі та родичі. Також слід, якомога ближче ознайомиться з умовами співпраці, перевірити, коли компанією було отримано ліцензію на здійснення даного виду діяльності. Можна почитати типовий договір на надання послуг за позиками. Вся ця інформація у надійних кредиторів повинна розміщуватися на сайті.

Скільки коштує отримати онлайн кредит?

Зазвичай позики в режимі онлайн видаються на невеликі суми. Саме з цієї причини в таких позиках вказується денна ставка. В основному вона становить в середньому близько 0,80-2,20% в день. Підрахувавши кредит на конкретний термін, можна зробити висновок, що за рік набігає близько 600% річних. Хоча при цьому, якщо розглядати пропозиції банком, стандартні умови в 20-30% річних здаються великими і просто нездійсненними.

Кредит в МФО вигідний тільки на короткий термін, бажано не більше 7 днів

Ще вигідно користуватися мікропозик під час акційних пропозицій. Можна отримати такий кредит при ставці 0,01% в день. Причому отримати позику з таким відсотком можуть навіть нові клієнти. Позика видається практично безкоштовно! Однак і в таких випадках існують обмеження на максимальну суму. Зазвичай сума кредиту в даний момент не перевищуватиме 10000 гривень. (Dinero, MoneyVeo і т.д.)

В основну плату найчастіше вже включена комісія. Однак і тут потрібно бути уважними і читати договір. Іноді комісія може вираховуватися окремо. Така інформація повинна прописуватися в кредитному договорі.

Правила: Як погасити онлайн кредит?

Для погашення кредиту можна користуватися різними способами, серед яких найбільш поширеними вважаються:

 • використання спеціальних терміналів для оплати;
 • через будь-який банк за допомогою переказу;
 • переказом на карті. Зазвичай таким способом можна користуватися через особистий кабінет.

При бажанні займ можна повернути раніше покладеного терміну. Це буде навіть дуже вигідно, адже відсотки за користування кредитними коштами нараховуються щодня. Виходить, чим раніше буде сплачений борг, тим менше доведеться переплачувати за кредитом. Багато компаній додаткову плату за дострокове погашення кредиту не беруть. Однак в будь-якому випадку слід дуже уважно читати умови договору.

Якщо не повернути кредит вчасно, що буде? Штрафні санкції

У кожній конкретній компанії при несвоєчасному поверненні боргу діють свої певні штрафні санкції. Однак практично всім боржникам доведеться зіткнутися з наступним при порушенні термінів:

 • перестануть діяти все акції і знижки, нарахування будуть проводитися вже за стандартним тарифом;
 • щодня, крім основних відсотків по кредиту, будуть нараховуватися додатково приблизно 2-3 відсотки. Розраховуватися точний відсоток буде складним чином;
 • досить часто позичальникові, а також зазначеним в анкеті особам, буде дзвонити менеджер компанії з наполегливими вимогами погасити заборгованість;
 • подається позов до суду, заборгованість передається колекторам.

Умови кредиту онлайн на картку в Україні:

 • тип кредиту: онлайн на карту або готівкою
 • сума кредиту: від 100 до 30000 грн
 • перший кредит: до 15 000 грн.
 • термін кредиту: 5 - 365 днів
 • термін пролонгації: до 45 днів
 • ставка на добу новим клієнтам: від 0,01%
 • ставка на добу повторним клієнтам: до 2,20%
 • вік позичальника: 18-70 років
 • рішення про видачу позики: 10-60 хв.
 • працевлаштування: офіц/неофіційно
 • пролонгація кредиту: так
 • довідка про доходи: немає
 • заставу або поручитель: немає
 • річна процентна ставка APR: 3,65-657%
 • документи для оформлення заявки: паспорт, ІПН, банківська картка, моб. телефон і емейл
 • місцезнаходження позичальника: Геотаргетинг Україна, крім: тимчасово окупованих територій

Питання і відповіді: кредит онлайн

❶ Як взяти кредит онлайн ❓

Ознайомтеся з усіма пропозиціями. Підберіть оптимальний варіант серед представлених кредитних організацій. Пройдіть реєстрацію на сайті фінкомпанії і заповніть інформацію в полях анкети. Потім погодьтеся з умовами Договору та Правилами надання кредиту. Після подачі заявки Вам прийде смс повідомлення на телефон номер і/або електронну пошту, зазначені Вами при реєстрації, де Вам повідомлять схвалена або відхилена Ваша заявка. Також рішення про те, чи була схвалена або відхилена Ваша заявка, прийде в смс повідомленні на телефон і на електронну пошту протягом 10 хвилин. Також статус заявки можна побачити в Особистому кабінеті. Якщо кредит схвалений, гроші будуть перераховані на зазначену Вами банківську картку. Сміливо відправляйте заявки на кілька зацікавили вас пропозицій.

❷ Яка сума грошей доступна в кредит онлайн ❓

Сума кредиту в кредитних організаціях доступна від 100 до 30000 грн. на термін до 30 днів. При першому зверненні сума позики не перевищує 15000 грн. за ставкою від 0.01% в день. Сума кредиту в банках України доступна від 1000 до 200000 грн. за ставкою від 0.12% в день.

❸ Хто може взяти кредит онлайн ❓

Ви зможете отримати кредит в будь-який кредитної компанії, якщо дотримані всі умови: Вам більше 18 років; Ви громадянин України; У вас є банківська карта або поточний рахунок в українському банку; Ваш номер мобільного телефону робочий; Ви пройшли реєстрацію на сайті.

❹ Як я зможу отримати гроші ❓

Доступно 2 варіанти отримати гроші: онлайн на карту і готівкою в відділеннях компанії. Більшість МФО пропонує переказ грошей на вашу банківську картку, але якщо Вам буде потрібна готівка, ви завжди зможете зняти гроші в будь-якому банкоматі.

❺ Які документи потрібні для оформлення кредиту онлайн ❓

Набір документів для оформлення кредиту онлайн мінімальний. Вам буде потрібно: паспорт та ІПН. Також потрібна буде банківська карта оформлена на вас.

❻ Як погасити і оплатити кредит онлайн ❓

Є 4 способи погашення кредиту:
 • на сайті компанії за допомогою банківської карти (Visa/MasterCard) в режимі 24/7
 • Через термінали самообслуговування: ПриватБанк, IBOX, EasyPay і ін.
 • За допомогою банківського переказу в касі будь-якого банку України, вказавши реквізити або через інтернет-банкінг.
 • Через онлайн-сервіси оплат: privat24.ua, easypay.ua, pogashay.com.ua і ін.

Підсумки: оформлення кредиту онлайн

Підсумки: оформлення кредиту онлайн

Таким чином, можна підвести підсумки. При необхідності оформлення довгострокового кредиту, короткострокова позика не буде підходящим варіантом. Кредити в режимі онлайн є швидким помічником для вирішення фінансових проблем на короткий термін. Це один з кращих способів перепозичити до зарплати. Найголовніше, перед оформленням позики необхідно розрахувати, чи точно вийде розрахуватися з кредитором. Дуже важливо правильно оцінити свої фінансові можливості. Крім того, важливо уважно вивчати всі деталі угоди. Саме так вдасться уникнути непотрібних складнощів.

Кредитний калькулятор онлайн на нашому сайті Krediti-Online.com.ua дозволить зробити розрахунок суми майбутньої позики і дізнатися щомісячний платіж за користування кредитом. Перш, ніж взяти позику - радимо вивчити умови. Якщо потрібна перевірка кредитної історії, то для цього є спеціальний сервіс УБКІ.

Величезна кількість всіляких МФО і банків України представлено на нашому сайті в розділі "Кредит Онлайн Україна". Различные типы условий (без справки о доходах, без посредников, без предоплат) и способов выплат (на картку или наличными), помогут вам в финансовых трудностях. Более подробные условия смотрите в кредит Україні.

Щоб фінансова компанія видаючи кредит на картку, була на 100% впевнена, що саме Ви є власником цієї банківської картки, проводиться перевірка банківської карти (верифікація карти). Також дана операція проводиться, щоб виключити шахрайство з чужими кредитними картами.

Krediti-Online.com.ua не є банком або кредитором. Krediti-Online.com.ua сервіс порівняння кредитних пропозицій на ринку України. Вся інформація за умовами кредитування представлена на сайті, отримана від офіційних представників фінансових організацій. Користуватися сервісом порівняння Ви можете абсолютно безкоштовно. При використанні сайту Ви не повинні надавати нам ніяку особисту інформацію. Всі особисті та фінансові дані Ви повинні передати банку/кредитору, який прийме рішення про виплату Вам кредиту. Krediti-Online.com.ua не несе відповідальності за ті кредитні договори, які можуть бути надані по посиланнях, вказаних на нашому сайті. Якщо Ви користуєтеся сайтом, значить Ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності сайту. Ми рекомендуємо вам прочитати всю інформацію про обраний кредиторі і докладних умовах кредитування. Перш ніж взяти кредит, оцініть своє фінансове становище і можливість погашення кредиту.

Розкриття інформації про фінансові продукти та послуги

Нижче приведена вся контактна інформація про всі представлені кредитних компаній України на нашому сайті. Інформація включає в себе назву МФО, адреса, телефон, емейл, дані свідоцтва про реєстрацію організації, наявність ліцензії від Нацкомфінпослуг, мін/макс термін позики, річний процент і приклад розрахунку вартості кредиту.

➤ Быстрозайм
діюча фізична адреса: г.Запорожье, ул.Независимой Украины 39А
телефон: 0-800-50-75-70;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ліцензія Нацкомфінпослуг: №163 от 26.01.2017г.
свідоцтво про реєстрацію фін.учрежденія: ФК№922 от 27.07.2017г.
відомості про додаткові комісійні збори: не существуют
мінімальний і максимальний період погашення боргу: 65-365 дней
максимальна річна процентна ставка, що включає позиковий відсоток, а також всі інші комісії та витрати за рік (APR): 3,65-700%
приклад розрахунку вартості типової позики з усіма застосовними комісіями:
Перший кредит: 1000 грн./10 дней/0,01% в день. Сума до виплати складе 1001 грн. (APR – 3,65%); Повторний та наступні кредити: 1000 грн./10 дней/2,00% в день. Сума до виплати складе1200 грн. (APR – 700%).
➤ Глобал Кредит
діюча фізична адреса: г.Киев, ул.Тимошенка маршала 21
телефон: 044-466-28-88, 067-327-20-80
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ліцензія Нацкомфінпослуг: АВ614820 от 04.02.2013г.
свідоцтво про реєстрацію фін.учрежденія: ІК№96 от 04.12.2012г.
відомості про додаткові комісійні збори: не существуют
мінімальний і максимальний період погашення боргу: 65-365 дней
максимальна річна процентна ставка, що включає позиковий відсоток, а також всі інші комісії та витрати за рік (APR): 3,65-657%
приклад розрахунку вартості типової позики з усіма застосовними комісіями:
Перший кредит: 1000 грн./10 дней/0,01% в день. Сума до виплати складе 1001 грн. (APR – 3,65%); Повторний та наступні кредити: 1000 грн./10 дней/1,80% в день. Сума до виплати складе1180 грн. (APR – 657%).
➤ Грошик
діюча фізична адреса: г.Киев, ул.Шота Руставели 44, оф.104
телефон: 0-800-33-05-25
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ліцензія Нацкомфінпослуг: №1718 от 16.05.2017г.
свідоцтво про реєстрацію фін.учрежденія: ФК№485 от 05.08.2014г.
відомості про додаткові комісійні збори: не существуют
мінімальний і максимальний період погашення боргу: 65-365 дней
максимальна річна процентна ставка, що включає позиковий відсоток, а також всі інші комісії та витрати за рік (APR): 3,65-620%
приклад розрахунку вартості типової позики з усіма застосовними комісіями:
Перший кредит: 1000 грн./10 дней/0,01% в день. Сума до виплати складе 1001 грн. (APR – 3,65%); Повторний та наступні кредити: 1000 грн./10 дней/1,70% в день. Сума до виплати складе1170 грн. (APR – 620%).
➤ Євро Гроші
діюча фізична адреса: г.Киев, ул.Хорива 1А
телефон: 044-228-42-82
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ліцензія Нацкомфінпослуг: №2400 от 08.06.2017г.
свідоцтво про реєстрацію фін.учрежденія: ІК№177 от 21.07.2016г.
відомості про додаткові комісійні збори: не существуют
мінімальний і максимальний період погашення боргу: 65-365 дней
максимальна річна процентна ставка, що включає позиковий відсоток, а також всі інші комісії та витрати за рік (APR): 3,65-693%
приклад розрахунку вартості типової позики з усіма застосовними комісіями:
перший кредит: 1000 грн./10 дней/0,01% в день. Сума до виплати складе 1001 грн. (APR – 3,65%); повторний та наступні кредити: 1000 грн./10 дней/1,90% в день. Сума до виплати складе1190 грн. (APR – 693%).
➤ Є Гроші
діюча фізична адреса: г.Днепр, ул.Набережная Победы 10
телефон: 0-800-30-03-30
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ліцензія Нацкомфінпослуг: №224 от 13.02.2018г.
свідоцтво про реєстрацію фін.учрежденія: ФК№974 от 16.01.2018г.
відомості про додаткові комісійні збори: не существуют
мінімальний і максимальний період погашення боргу: 65-365 дней
максимальна річна процентна ставка, що включає позиковий відсоток, а також всі інші комісії та витрати за рік (APR): 3,65-657%
приклад розрахунку вартості типової позики з усіма застосовними комісіями:
перший кредит: 1000 грн./10 дней/0,01% в день. Сума до виплати складе 1001 грн. (APR – 3,65%); повторний та наступні кредити: 1000 грн./10 дней/1,80% в день. Сума до виплати складе1180 грн. (APR – 657%).
➤ Качай Гроші
діюча фізична адреса: г.Киев, ул. Юрия Ильенко 18Б, оф.204
телефон: 044-337-67-27
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ліцензія Нацкомфінпослуг: №520 от 11.04.2018г.
свідоцтво про реєстрацію фін.учрежденія: ФК№999 от 15.03.2018г.
відомості про додаткові комісійні збори: не существуют
мінімальний і максимальний період погашення боргу: 65-365 дней
максимальна річна процентна ставка, що включає позиковий відсоток, а також всі інші комісії та витрати за рік (APR): 3,65-700%
приклад розрахунку вартості типової позики з усіма застосовними комісіями:
перший кредит: 1000 грн./10 дней/0,01% в день. Сума до виплати складе 1001 грн. (APR – 3,65%); повторний та наступні кредити: 1000 грн./10 дней/2,00% в день. Сума до виплати складе1200 грн. (APR – 700%).
➤ Капуста у Kишені
діюча фізична адреса: г.Киев, ул.Вербовая 17А
телефон: 044-338-07-79
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ліцензія Нацкомфінпослуг: №2222 от 18.12.2018г.
свідоцтво про реєстрацію фін.учрежденія: ФК№1047 от 19.06.2018г.
відомості про додаткові комісійні збори: 15%
мінімальний і максимальний період погашення боргу: 65-365 дней
максимальна річна процентна ставка, що включає позиковий відсоток, а також всі інші комісії та витрати за рік (APR): 3,65-700%
приклад розрахунку вартості типової позики з усіма застосовними комісіями:
перший кредит: 1000 грн./10 дней/0,01% в день. Сума до виплати складе 1001 грн. (APR – 3,65%); повторний та наступні кредити: 1000 грн./10 дней/2,00% в день. Сума до виплати складе1200 грн. (APR – 700%).
➤ KF.UA
діюча фізична адреса: г.Киев, ул.Викентия Хвойки, 15/15
телефон: 0-800-30-00-88
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ліцензія Нацкомфінпослуг: №691 от 03.05.2018г.
свідоцтво про реєстрацію фін.учрежденія: ФК№1018 от 11.04.2018г.
відомості про додаткові комісійні збори: не существуют
мінімальний і максимальний період погашення боргу: 65-365 дней
максимальна річна процентна ставка, що включає позиковий відсоток, а також всі інші комісії та витрати за рік (APR): 3,65-700%
приклад розрахунку вартості типової позики з усіма застосовними комісіями:
перший кредит: 1000 грн./10 дней/0,01% в день. Сума до виплати складе 1001 грн. (APR – 3,65%); повторний та наступні кредити: 1000 грн./10 дней/2,00% в день. Сума до виплати складе1200 грн. (APR – 700%).
➤ КредитКаф
діюча фізична адресас: г.Киев, ул.Харьковское шоссе, 201-203, оф.43
телефон: 044-360-05-00, 067-360-05-00
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ліцензія Нацкомфінпослуг: №1531 от 11.05.2017г.
свідоцтво про реєстрацію фін.учрежденія: ФК№380 от 22.01.2013г.
відомості про додаткові комісійні збори: не существуют
мінімальний і максимальний період погашення боргу: 65-365 дней
максимальна річна процентна ставка, що включає позиковий відсоток, а також всі інші комісії та витрати за рік (APR): 700%
приклад розрахунку вартості типової позики з усіма застосовними комісіями:
первый и последующие кредиты: 1000 грн./10 дней/2,00% в день. Сума до виплати складе1200 грн. (APR – 700%).
➤ Море Грошей
діюча фізична адреса: г.Киев, ул.Нижний Вал 51
телефон: 095-100-87-78, 097-100-87-78
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ліцензія Нацкомфінпослуг: №128 от 14.01.2016г.
свідоцтво про реєстрацію фін.учрежденія: ИК№151 от 10.11.2015г.
відомості про додаткові комісійні збори: не существуют
мінімальний і максимальний період погашення боргу: 65-365 дней
максимальна річна процентна ставка, що включає позиковий відсоток, а також всі інші комісії та витрати за рік (APR): 310,25-620,5%
приклад розрахунку вартості типової позики з усіма застосовними комісіями:
перший кредит: 1000 грн./10 дней/0,85% в день. Сума до виплати складе 1085 грн. (APR –310,25%); повторний та наступні кредити: 1000 грн./10 дней/1,70% в день. Сума до виплати складе1170 грн. (APR – 620,5%).
➤ Твої Гроші
діюча фізична адреса: г.Киев, ул.Харьковское шоссе 53
телефон: 0-800-807-888
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ліцензія Нацкомфінпослуг: АВ614820 от 04.02.2013г.
свідоцтво про реєстрацію фін.учрежденія: ІК№96 от 04.12.2012г.
відомості про додаткові комісійні збори: не существуют
мінімальний і максимальний період погашення боргу: 65-365 дней
максимальна річна процентна ставка, що включає позиковий відсоток, а також всі інші комісії та витрати за рік (APR): 3,65-657%
приклад розрахунку вартості типової позики з усіма застосовними комісіями:
перший кредит: 1000 грн./10 дней/0,01% в день. Сума до виплати складе 1001 грн. (APR – 3,65%); повторний та наступні кредити: 1000 грн./10 дней/1,80% в день. Сума до виплати складе1180 грн. (APR – 657%).
➤ Швидка Готівочка
діюча фізична адреса: г.Киев, ул.Кропивницкого 4, офис 22
телефон: 0-800-33-01-38
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ліцензія Нацкомфінпослуг: №399 от 07.03.2019г.
свідоцтво про реєстрацію фін.учрежденія: ФК№1169 от 24.01.2019г
відомості про додаткові комісійні збори: не существуют
мінімальний і максимальний період погашення боргу: 65-365 дней
максимальна річна процентна ставка, що включає позиковий відсоток, а також всі інші комісії та витрати за рік (APR): 657%
приклад розрахунку вартості типової позики з усіма застосовними комісіями:
первый и последующие кредиты: 1000 грн./10 дней/1,80% в день. Сума до виплати складе1180 грн. (APR – 657%).
➤ Швидко Гроші
діюча фізична адреса: г.Киев, ул.Академика Ефремова 1
телефон:0-800-50-10-20
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ліцензія Нацкомфінпослуг: №438 от 28.02.2017г.
свідоцтво про реєстрацію фін.учрежденія: ІК№78 от 28.04.2011г.
відомості про додаткові комісійні збори: не существуют
мінімальний і максимальний період погашення боргу: 65-365 дней
максимальна річна процентна ставка, що включає позиковий відсоток, а також всі інші комісії та витрати за рік (APR): 730%
приклад розрахунку вартості типової позики з усіма застосовними комісіями:
первый и последующие кредиты: 1000 грн./10 дней/2,00% в день. Сума до виплати складе1200 грн. (APR – 730%).
➤ Alex Credit
діюча фізична адреса: г.Киев, ул.Бориса Гринченко 3
телефон: 044-234-39-46
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ліцензія Нацкомфінпослуг: №3549 от 17.08.2017г.
свідоцтво про реєстрацію фін.учрежденія: ФК№930 от 08.08.2017г.
відомості про додаткові комісійні збори: не существуют
мінімальний і максимальний період погашення боргу: 65-365 дней
максимальна річна процентна ставка, що включає позиковий відсоток, а також всі інші комісії та витрати за рік (APR): 3,65-657%
приклад розрахунку вартості типової позики з усіма застосовними комісіями:
перший кредит: 1000 грн./10 дней/0,01% в день. Сума до виплати складе 1001 грн. (APR – 3,65%); повторний та наступні кредити: 1000 грн./10 дней/1,80% в день. Сума до виплати складе1180 грн. (APR – 657%).
➤ CashMe
діюча фізична адреса: г.Киев, ул.Кожемяцкая 12-А
телефон: 044-200-21-17
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ліцензія Нацкомфінпослуг: №1882 от 09.08.2016г.
свідоцтво про реєстрацію фін.учрежденія: IK№36 от 15.05.2008г.
відомості про додаткові комісійні збори: не существуют
мінімальний і максимальний період погашення боргу: 65-365 дней
максимальна річна процентна ставка, що включає позиковий відсоток, а також всі інші комісії та витрати за рік (APR): 638,75%
приклад розрахунку вартості типової позики з усіма застосовними комісіями:
первый и последующие кредиты: 1000 грн./10 дней/1,75% в день. Сума до виплати складе1175 грн. (APR – 638,75%).
➤ CashUp
діюча фізична адреса: г.Киев, ул.Эспланадная 34/2
телефон: 044-227-52-70, 097-571-78-78
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ліцензія Нацкомфінпослуг: №293 от 28.02.2019г.
свідоцтво про реєстрацію фін.учрежденія: ФК№1141 от 18.12.2018г.
відомості про додаткові комісійні збори: 50 грн.
мінімальний і максимальний період погашення боргу: 65-365 дней
максимальна річна процентна ставка, що включає позиковий відсоток, а також всі інші комісії та витрати за рік (APR): 620,5%
приклад розрахунку вартості типової позики з усіма застосовними комісіями:
первый и последующие кредиты: 1000 грн./10 дней/1,70% в день. Сума до виплати складе1170 грн. (APR – 620,5%).
➤ Cashinsky
діюча фізична адреса: г.Киев, ул.Науки 50
телефон: 044-364-06-46
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ліцензія Нацкомфінпослуг: №1790 от 09.10.2018г.
свідоцтво про реєстрацію фін.учрежденія: ФК№917 от 11.07.2017г.
відомості про додаткові комісійні збори: не существуют
мінімальний і максимальний період погашення боргу: 65-365 дней
максимальна річна процентна ставка, що включає позиковий відсоток, а також всі інші комісії та витрати за рік (APR): 3,65-697,15%
приклад розрахунку вартості типової позики з усіма застосовними комісіями:
перший кредит: 1000 грн./10 дней/0,01% в день. Сума до виплати складе 1001 грн. (APR – 3,65%); повторний та наступні кредити: 1000 грн./10 дней/1,91% в день. Сума до виплати складе1191 грн. (APR – 697,15%).
➤ Ccloan
діюча фізична адреса: г.Киев, ул.Кловский спуск 7А
телефон: 044-222-77-33, 097-583-11-77
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ліцензія Нацкомфінпослуг: №1127 от 13.04.2017г.
свідоцтво про реєстрацію фін.учрежденія: ФК№737 от 14.04.2016г.
відомості про додаткові комісійні збори: не существуют
мінімальний і максимальний період погашення боргу: 65-365 дней
максимальна річна процентна ставка, що включає позиковий відсоток, а також всі інші комісії та витрати за рік (APR): 3,65-602,25%
приклад розрахунку вартості типової позики з усіма застосовними комісіями:
перший кредит: 1000 грн./10 дней/0,01% в день. Сума до виплати складе 1001 грн. (APR – 3,65%); повторний та наступні кредити: 1000 грн./10 дней/1,65% в день. Сума до виплати складе1165 грн. (APR – 602,25%).
➤ Credit365
діюча фізична адреса: г.Киев, ул.Михайловская 15/1
телефон: 0-800-21-03-65
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ліцензія Нацкомфінпослуг: №1802 от 18.05.2017г.
свідоцтво про реєстрацію фін.учрежденія: ФК№877 от 30.03.2017г.
відомості про додаткові комісійні збори: не существуют
мінімальний і максимальний період погашення боргу: 65-365 дней
максимальна річна процентна ставка, що включає позиковий відсоток, а також всі інші комісії та витрати за рік (APR): 357,7-474,50%
приклад розрахунку вартості типової позики з усіма застосовними комісіями:
перший кредит: 1000 грн./10 дней/0,95% в день. Сума до виплати складе 1095 грн. (APR – 357,7%); повторний та наступні кредити: 1000 грн./10 дней/1,30% в день. Сума до виплати складе1130 грн. (APR – 474,50%).
➤ Credit7
діюча фізична адреса: г.Киев, ул.Багговутовская 23
телефон: 0-800-33-07-33
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ліцензія Нацкомфінпослуг: №529 от 04.04.2019г.
свідоцтво про реєстрацію фін.учрежденія: ФК№1177 от 19.03.2019г.
відомості про додаткові комісійні збори: не существуют
мінімальний і максимальний період погашення боргу: 65-365 дней
максимальна річна процентна ставка, що включає позиковий відсоток, а також всі інші комісії та витрати за рік (APR): 3,65-693,5%
приклад розрахунку вартості типової позики з усіма застосовними комісіями:
перший кредит: 1000 грн./10 дней/0,01% в день. Сума до виплати складе 1001 грн. (APR – 3,65%); повторний та наступні кредити: 1000 грн./10 дней/1,90% в день. Сума до виплати складе1190 грн. (APR – 693,5%).
➤ onCredit
діюча фізична адреса: г.Киев, ул.Степана Бандеры 8
телефон: 0-800-21-03-61
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ліцензія Нацкомфінпослуг: №4561 от 19.12.2017г.
свідоцтво про реєстрацію фін.учрежденія: ФК№964 от 05.12.2017г.
відомості про додаткові комісійні збори: не существуют
мінімальний і максимальний період погашення боргу: 65-365 дней
максимальна річна процентна ставка, що включає позиковий відсоток, а також всі інші комісії та витрати за рік (APR): 3,65-693,5%
приклад розрахунку вартості типової позики з усіма застосовними комісіями:
перший кредит: 1000 грн./10 дней/0,01% в день. Сума до виплати складе 1001 грн. (APR – 3,65%); повторний та наступні кредити: 1000 грн./10 дней/1,90% в день. Сума до виплати складе1190 грн. (APR – 693,5%).
➤ CreditKasa
діюча фізична адреса: г.Киев, ул.Казимира Малевича 86Н
телефон: 044-333-52-22
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ліцензія Нацкомфінпослуг: №2401 от 08.06.2017г.
свідоцтво про реєстрацію фін.учрежденія: ІК№116 от 01.08.2013г.
відомості про додаткові комісійні збори: не существуют
мінімальний і максимальний період погашення боргу: 65-365 дней
максимальна річна процентна ставка, що включає позиковий відсоток, а також всі інші комісії та витрати за рік (APR): 3,65-700%
приклад розрахунку вартості типової позики з усіма застосовними комісіями:
перший кредит: 1000 грн./10 дней/0,01% в день. Сума до виплати складе 1001 грн. (APR – 3,65%); повторний та наступні кредити: 1000 грн./10 дней/1,90% в день. Сума до виплати складе1190 грн. (APR – 700%).
➤ CreditPlus
діюча фізична адреса: г.Киев, ул.Сурикова, 3А
телефон: 044-337-29-28, 067-625-02-02
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ліцензія Нацкомфінпослуг: №1860 от 24.09.2019г.
свідоцтво про реєстрацію фін.учрежденія: ФК№870 от 28.02.2017г.
відомості про додаткові комісійні збори: не существуют
мінімальний і максимальний період погашення боргу: 65-365 дней
максимальна річна процентна ставка, що включає позиковий відсоток, а також всі інші комісії та витрати за рік (APR): 3,65-620,5%
приклад розрахунку вартості типової позики з усіма застосовними комісіями:
перший кредит: 1000 грн./10 дней/0,01% в день. Сума до виплати складе 1001 грн. (APR – 3,65%); повторний та наступні кредити: 1000 грн./10 дней/1,80% в день. Сума до виплати складе1180 грн. (APR – 620,5%).
➤ CreditUp
діюча фізична адреса: г.Киев, ул.Героев Севастополя 48
телефон: 0-800-60-35-61
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ліцензія Нацкомфінпослуг: №3047 від 08.12.2015
свідоцтво про реєстрацію фін.учрежденія: ІК№148 от 27.10.2015г.
відомості про додаткові комісійні збори: 50 грн.
мінімальний і максимальний період погашення боргу: 65-365 дней
максимальна річна процентна ставка, що включає позиковий відсоток, а також всі інші комісії та витрати за рік (APR):693,5%
приклад розрахунку вартості типової позики з усіма застосовними комісіями:
первый и последующие кредиты: 1000 грн./10 дней/1,90% в день. Сума до виплати складе1190 грн. (APR – 693,5%).
➤ CashBerry
діюча фізична адреса: г.Киев, ул.Кловский спуск 7, оф.49/2
телефон: 044-280-28-17
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ліцензія Нацкомфінпослуг: №1680 от 16.05.2017г.
свідоцтво про реєстрацію фін.учрежденія: ФК№756 от 07.06.2016г.
відомості про додаткові комісійні збори: не существуют
мінімальний і максимальний період погашення боргу: 65-365 дней
максимальна річна процентна ставка, що включає позиковий відсоток, а також всі інші комісії та витрати за рік (APR):547,5%
приклад розрахунку вартості типової позики з усіма застосовними комісіями:
первый и последующие кредиты: 1000 грн./10 дней/1,50% в день. Сума до виплати складе1150 грн. (APR – 547,5%).
➤ Dinero
діюча фізична адреса: г.Киев, ул.Старокиевская 10Г
телефон: 067-326-22-33, 050-326-22-33
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ліцензія Нацкомфінпослуг: №4021 от 10.10.2017г.
свідоцтво про реєстрацію фін.учрежденія: ФК№941 от 19.09.2017г.
відомості про додаткові комісійні збори: не существуют
мінімальний і максимальний період погашення боргу: 65-365 дней
максимальна річна процентна ставка, що включає позиковий відсоток, а також всі інші комісії та витрати за рік (APR): 3,65-620,5%
приклад розрахунку вартості типової позики з усіма застосовними комісіями:
перший кредит: 1000 грн./10 дней/0,01% в день. Сума до виплати складе 1001 грн. (APR – 3,65%); повторний та наступні кредити: 1000 грн./10 дней/1,70% в день. Сума до виплати складе1170 грн. (APR – 620,5%).
➤ E-Cash
діюча фізична адреса: г.Киев, ул. Клоковский спуск, 7А
телефон: 044-337-88-33, 068-611-41-31
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ліцензія Нацкомфінпослуг: №4414 от 05.12.2017г.
свідоцтво про реєстрацію фін.учрежденія: ФК№953 от 02.09.2017г.
відомості про додаткові комісійні збори: не существуют
мінімальний і максимальний період погашення боргу: 65-365 дней
максимальна річна процентна ставка, що включає позиковий відсоток, а також всі інші комісії та витрати за рік (APR): 3,65-657%
приклад розрахунку вартості типової позики з усіма застосовними комісіями:
перший кредит: 1000 грн./10 дней/0,01% в день. Сума до виплати складе 1001 грн. (APR – 3,65%); повторний та наступні кредити: 1000 грн./10 дней/1,80% в день. Сума до виплати складе1180 грн. (APR – 657%).
➤ Forza
діюча фізична адреса: г.Киев, ул.В.Хвойки, д.15/15
телефон: 0-800-30-07-70
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ліцензія Нацкомфінпослуг: №559 от 13.04.2018г.
свідоцтво про реєстрацію фін.учрежденія: ФК№1009 от 27.03.2018г.
відомості про додаткові комісійні збори: не существуют
мінімальний і максимальний період погашення боргу: 65-365 дней
максимальна річна процентна ставка, що включає позиковий відсоток, а також всі інші комісії та витрати за рік (APR): 3,65-675,25%
приклад розрахунку вартості типової позики з усіма застосовними комісіями:
перший кредит: 1000 грн./10 дней/0,01% в день. Сума до виплати складе 1001 грн. (APR – 3,65%); повторний та наступні кредити: 1000 грн./10 дней/1,85% в день. Сума до виплати складе1185 грн. (APR – 675,25%).
➤ GoFinGo
діюча фізична адреса: г.Киев, ул. Хорива, 1А
телефон: 044-333-73-05
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ліцензія Нацкомфінпослуг: №1124 от 03.07.2018г.
свідоцтво про реєстрацію фін.учрежденія: ФК№1042 от 07.06.2018г.
відомості про додаткові комісійні збори: не существуют
мінімальний і максимальний період погашення боргу: 65-365 дней
максимальна річна процентна ставка, що включає позиковий відсоток, а також всі інші комісії та витрати за рік (APR): 3,65-675,25%
приклад розрахунку вартості типової позики з усіма застосовними комісіями:
перший кредит: 1000 грн./10 дней/0,01% в день. Сума до виплати складе 1001 грн. (APR – 3,65%); повторний та наступні кредити: 1000 грн./10 дней/1,85% в день. Сума до виплати складе1185 грн. (APR – 675,25%).
➤ Loany
діюча фізична адреса: г.Киев, пр-т Победы 26, оф.129
телефон: 0-800-300-359
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ліцензія Нацкомфінпослуг: №3213 от 18.07.2017г.
свідоцтво про реєстрацію фін.учрежденія: ІК№168 от 02.06.2016г.
відомості про додаткові комісійні збори: не существуют
мінімальний і максимальний період погашення боргу: 65-365 дней
максимальна річна процентна ставка, що включає позиковий відсоток, а також всі інші комісії та витрати за рік (APR): 3,65-401,50%
приклад розрахунку вартості типової позики з усіма застосовними комісіями:
перший кредит: 1000 грн./10 дней/0,01% в день. Сума до виплати складе 1001 грн. (APR – 3,65%); повторний та наступні кредити: 1000 грн./10 дней/1,10% в день. Сума до виплати складе1110 грн. (APR – 401,50%).
➤ Miloan
діюча фізична адреса: г.Киев, ул.В.Чорновола 12
телефон: 044-337-36-67
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ліцензія Нацкомфінпослуг: №2843 от 10.11.2016г.
свідоцтво про реєстрацію фін.учрежденія: ІК№176 от 14.06.2016г.
відомості про додаткові комісійні збори: не существуют
мінімальний і максимальний період погашення боргу: 65-365 дней
максимальна річна процентна ставка, що включає позиковий відсоток, а також всі інші комісії та витрати за рік (APR): 3,65-693,50%
приклад розрахунку вартості типової позики з усіма застосовними комісіями:
перший кредит: 1000 грн./10 дней/0,01% в день. Сума до виплати складе 1001 грн. (APR – 3,65%); повторний та наступні кредити: 1000 грн./10 дней/1,90% в день. Сума до виплати складе1190 грн. (APR – 693,50%).
➤ Mister Money
діюча фізична адреса: г.Киев, ул.Вацлава Гавела 4
телефон: 0-800-75-03-95
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ліцензія Нацкомфінпослуг: №3189 от 13.07.2017г.
свідоцтво про реєстрацію фін.учрежденія: ФК№885 от 25.04.2017г.
відомості про додаткові комісійні збори: не существуют
мінімальний і максимальний період погашення боргу: 65-365 дней
максимальна річна процентна ставка, що включає позиковий відсоток, а також всі інші комісії та витрати за рік (APR): 3,65-693,50%
приклад розрахунку вартості типової позики з усіма застосовними комісіями:
перший кредит: 1000 грн./10 дней/0,01% в день. Сума до виплати складе 1001 грн. (APR – 3,65%); повторний та наступні кредити: 1000 грн./10 дней/1,90% в день. Сума до виплати складе1190 грн. (APR – 693,50%).
➤ MoneyBoom
діюча фізична адреса: г.Киев, ул.Жилянская 41
телефон: 044-490-99-90
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ліцензія Нацкомфінпослуг: №3526 от 31.12.2015г.
свідоцтво про реєстрацію фін.учрежденія: ІК№126 от 15.05.2014г.
відомості про додаткові комісійні збори: не существуют
мінімальний і максимальний період погашення боргу: 65-365 дней
максимальна річна процентна ставка, що включає позиковий відсоток, а також всі інші комісії та витрати за рік (APR): 3,65-638,75%
приклад розрахунку вартості типової позики з усіма застосовними комісіями:
перший кредит: 1000 грн./10 дней/0,01% в день. Сума до виплати складе 1001 грн. (APR – 3,65%); повторний та наступні кредити: 1000 грн./10 дней/1,75% в день. Сума до виплати складе1175 грн. (APR – 638,75%).
➤ MoneyVeo
діюча фізична адреса: г.Киев, ул.Лейпцигская 15 Б
телефон: 0-800-21-93-93
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ліцензія Нацкомфінпослуг: №2091 от 01.09.2015г.
свідоцтво про реєстрацію фін.учрежденія: ІК№105 от 21.03.2013г.
відомості про додаткові комісійні збори: не существуют
мінімальний і максимальний період погашення боргу: 65-365 дней
максимальна річна процентна ставка, що включає позиковий відсоток, а також всі інші комісії та витрати за рік (APR): 3,65-620,50%
приклад розрахунку вартості типової позики з усіма застосовними комісіями:
перший кредит: 1000 грн./10 дней/0,01% в день. Сума до виплати складе 1001 грн. (APR – 3,65%); повторний та наступні кредити: 1000 грн./10 дней/1,70% в день. Сума до виплати складе1170 грн. (APR – 620,50%).
➤ MyCredit
діюча фізична адреса: г.Киев, бул.Тараса Шевченко 11
телефон: 0-800-21-41-11
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ліцензія Нацкомфінпослуг: №163 от 26.01.2017г.
свідоцтво про реєстрацію фін.учрежденія: IK№146 от 20.10.2015г.
відомості про додаткові комісійні збори: не существуют
мінімальний і максимальний період погашення боргу: 65-365 дней
максимальна річна процентна ставка, що включає позиковий відсоток, а також всі інші комісії та витрати за рік (APR): 3,65-584%
приклад розрахунку вартості типової позики з усіма застосовними комісіями:
перший кредит: 1000 грн./10 дней/0,01% в день. Сума до виплати складе 1001 грн. (APR – 3,65%); повторний та наступні кредити: 1000 грн./10 дней/1,60% в день. Сума до виплати складе1160 грн. (APR – 584%).
➤ My Wallet
діюча фізична адреса: г.Киев, ул.Боричев Ток 30
телефон: 0-800-21-10-49
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ліцензія Нацкомфінпослуг: №4102 от 18.10.2017г.
свідоцтво про реєстрацію фін.учрежденія: ФК№943 от 28.09.2017г.
відомості про додаткові комісійні збори: не существуют
мінімальний і максимальний період погашення боргу: 65-365 дней
максимальна річна процентна ставка, що включає позиковий відсоток, а також всі інші комісії та витрати за рік (APR): 328,50-657%
приклад розрахунку вартості типової позики з усіма застосовними комісіями:
перший кредит: 1000 грн./10 дней/0,90% в день. Сума до виплати складе 1090 грн. (APR – 328,50%); повторний та наступні кредити: 1000 грн./10 дней/1,80% в день. Сума до виплати складе1180 грн. (APR – 657%).
➤ Sos Credit
діюча фізична адреса: г.Киев, ул.Почайнинская 23
телефон: 0-800-21-17-67
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ліцензія Нацкомфінпослуг:№127 от 14.01.2016г.
свідоцтво про реєстрацію фін.учрежденія: ІК№144 от 20.08.2015г.
відомості про додаткові комісійні збори: не существуют
мінімальний і максимальний період погашення боргу: 65-365 дней
максимальна річна процентна ставка, що включає позиковий відсоток, а також всі інші комісії та витрати за рік (APR): 361,3-730%
приклад розрахунку вартості типової позики з усіма застосовними комісіями:
перший кредит: 1000 грн./10 дней/0,99% в день. Сума до виплати складе 1099 грн. (APR – 361,35%); повторний та наступні кредити: 1000 грн./10 дней/2,00% в день. Сума до виплати складе1200 грн. (APR – 730%).
➤ TopCredit
діюча фізична адреса: г.Киев, пр.Степана Бандеры 8
телефон: 0-800-21-01-77
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ліцензія Нацкомфінпослуг:№2089 от 29.11.2018г.
свідоцтво про реєстрацію фін.учрежденія: ФK№1108 от 13.10.2018г.
відомості про додаткові комісійні збори: не существуют
мінімальний і максимальний період погашення боргу: 65-365 дней
максимальна річна процентна ставка, що включає позиковий відсоток, а також всі інші комісії та витрати за рік (APR): 693,50%
приклад розрахунку вартості типової позики з усіма застосовними комісіями:
первый и последующие кредиты: 1000 грн./10 дней/1,90% в день. Сума до виплати складе1190 грн. (APR – 693,50%).
logo
➤ UltraCash
діюча фізична адреса: г.Киев, пр.Степана Бандеры 8
телефон: 0-800-75-23-90 / e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ліцензія Нацкомфінпослуг: №2089 от 29.11.2018г.
свідоцтво про реєстрацію фін.учрежденія: ІK№147 от 20.10.2015г.
відомості про додаткові комісійні збори: не существуют
мінімальний і максимальний період погашення боргу: 65-365 дней
максимальна річна процентна ставка, що включає позиковий відсоток, а також всі інші комісії та витрати за рік (APR): 321,20-642,40%
приклад розрахунку вартості типової позики з усіма застосовними комісіями: Перший кредит: 1000 грн./10 дней/0,88% в день. Сума до виплати складе 1088 грн. (APR – 321,20%); Повторний та наступні кредити: 1000 грн./10 дней/1,76% в день. Сума до виплати складе1176 грн. (APR – 642,40%).