Кредит на картку

Кредити Онлайн ⚡ Порівняй умови кредиту 💰 в МФО і банках України ✅ Позика онлайн без відмови, довідки, перевірок, дзвінків і фото. Терміново✈

Кредит онлайн на картку в Україні ➤ Позика без відмови в 0%!

Кредитування онлайн набуло на даний момент величезну популярність на увазі того, з якою легкістю можна оформити кредит онлайн на банківську карту без особливих перевірок. Наш сервіс "КредитиОнлайн" допоможе Вам знайти і оформити терміново кредит на будь-яку банківську карту України за 15 хвилин, без відмови і не виходячи з дому. Ми допоможемо швидко і безпечно взяти кредит готівкою онлайн без довідки про доходи.

Що таке кредит онлайн?

Що таке кредит онлайн?

Головною особливістю кредитів онлайн є не просто віддалене заповнення заявки, але і отримання грошей, не покидаючи свого будинку. Не потрібно збирати і копіювати документи, витрачати час на поїздку в офіс кредитних компаній або банків. Досить буде просто подати електронну заявку через Інтернет. При схваленні кредиту договір буде підписаний з використанням електронного підпису. Рішення по заявці приймається дуже швидко, зазвичай це не більше години.

Після схвалення кредиту, гроші надійдуть на вашу банківську картку. Найчастіше кредитори співпрацюють практично зі всіма банками України, тому грошовий переказ можна здійснювати на будь-яку наявну у вас карту банку України.

Вибір кредитних організацій великий, умови різноманітні, а повний час отримання кредиту онлайн не перевищує 30 хвилин

Виникає питання, в чому ж криється секрет успіху? Насправді все просто, залучають позичальників такі установи своєю гнучкістю:

 • мікрофінансових установ (МФО) на ринку фінансових послуг неймовірно багато;
 • відсутні деякі вимоги до позичальників;
 • рішення по видачі кредиту приймається в дуже короткі терміни.

В даний час велика кількість мікрофінансових організацій пішло ще далі. Зараз кредит можна оформити з використанням спеціальних платформ-агрегаторів, через веб-сайти в режимі онлайн.

Кредит онлайн в Україні

Кредит онлайн в Україні

Наш сервіс "Кредити Онлайн" дозволяє швидко взяти: кредит онлайн на картку, кредит готівкою, кредит онлайн без картки, як в банку, так і в МФО (мікрофінансова організація), а також замовити і отримати кредитну картку.

Хто видає кредити онлайн?

В Україні правом займатися видачею кредитів мають фінансові компанії, банки, кредитні спілки та ломбарди. Кредити в режимі онлайн можуть видавати тільки певні компанії. Є також організації, які приймають заявки в режимі онлайн, однак для видачі грошей все одно запрошують позичальників до себе в офіс.

Кредит в МФО - мінімум документів і часу. Кредит банку - велика кількість документів і часу

Щоб саме отримати гроші не виходячи з дому, звертатися варто в певну компанію. Якщо розглядати банки, то отримання онлайн кредиту можливо вже клієнтам про інші продукти цієї установи. У рідкісних випадках можлива доставка картки через кур'єра. Однак даний спосіб не можна назвати швидким, особливо, коли гроші необхідно отримати дуже швидко.

МФО, що розшифровується, як МікроФінансові Організації, які пропонують онлайн кредитування. Суми позики, звичайно, не такі великі, як при стандартному кредиті і зазвичай значиться в діапазоні 500-10000 гривень. Причому нижня межа, в основному, діє для нових клієнтів, а верхня для постійних. Онлайн кредити в більшості видаються безстроково, тому ви можете взяти кредит на 10 днів, 30 днів, 60 днів, 365 днів і більше. У всіх є пролонгація кредиту.

Кредит в банках України:

Мікропозики і мікрокредити від МФО України:

Кредит онлайн на картку

Це найзручніший спосіб отримати кредит за 15 хвилин не виходячи з будинку. При такій позиці, максимальна сума кредиту може становити 30 000 грн. при якому буде потрібно мінімальну кількість документів: паспорт, ІПН, банківська карта Visa/Master Card і доступ в Інтернет. Ви перебуваючи в будь-якому місці України, зможете отримати гроші на карту і зняти їх в будь-якому банкоматі, якщо це буде потрібно.

1. ВИБІР ОРГАНІЗАЦІЇ

Виберіть кращі умови онлайн позики і натисніть "ПОДАТИ ЗАЯВКУ".


2. ДОЧЕКАЙТИСЯ РІШЕННЯ.

Протягом 5-30 хвилин з Вами зв'яжеться оператор по вашій заявки на кредит


3. ДЕНЬГИ НА КАРТЕ

Гроші будуть зараховані за 15 хвилин після прийняття умов договору


Мають право оформляти кредит тільки особи, які досягли повноліття. Також існує і верхній поріг для отримання, зазвичай він становить 80 років. Також важливою умовою є те, що картка повинна бути оформлена точно на позичальника.

Хто може надати кредити онлайн на банківську карту:

Только МФО: Ваша Готівочка, MoneyVeo, CCloan, Ultra Cash, MyCredit, CreditOn, Компаньон Финанс, CreditUP, Капуста у кишені, MoneyBOOM, ЕвроГроши, Sos Credit, Credit 365

Кредит готівкою

Не тільки банки можуть видавати кредити готівкою, але також і різні мікрофінансові організації. Відмінність лише в сумі позики. Банки зможуть надати більш високу суму, ніж МФО.

Хто надає кредит готівкою в Україні:

Якщо хочеться взяти кредит готівкою онлайн і потрібна сума більше 30 000 грн, то звертатися варто в такі банки: Альфа-банк, ОТП банк, ПриватБанк, А-Банк, ПУМБ , Форвард Банк, Ідея Банк та інші.

Екщо сума потрібна від 1000 до 15000 грн, то досить звернутися в будь-яку МФО: Компаньйон Фінанс і Глобал Кредит (до 15000 грн.); Ваша Готівочка (до 7000 грн.); Швидко Позика, Мані Бум, Швидко Гроші (до 10000 грн.) Та ін. При видачі від вас зажадають паспорт і ІПН. Цих документів буде достатньо.

Кредит онлайн без картки

У широкому сегменті для здійснення такої позики представлені всі банки України, а також частково МФО, які дозволяють своєму клієнтові взяти гроші в борг не маючи карти. Будь-яке МФО і банк здійснює виплату в своїх відділеннях. Також в банку, вам обов'язково видадуть банківську картку, як новому клієнтові.

Хто може надати кредити онлайн без картки:

банки України: Альфа-банк, ПриватБанк, Форвард Банк, Idea Bank, ОТП банк, Траст Банк и другие.

МФО України: Быстро Займ, Ваша Готівочка, Компаньон Финанс, Мани Бум, Швидко Гроші, Глобал Кредит и др.

Як оформити заявку на кредит онлайн?

Як оформити заявку на кредит онлайн?

Умови практично у всіх мікрофінансових організацій однакові. Новим клієнтам для оформлення кредиту потрібне внесення даних про себе. При цьому ключовими даними є ідентифікаційний код і номер телефону. Також обов'язково вказуються дані банківської картки, на яку будуть при схваленні заявки переводитися гроші. Деякі організації запрошують фотографію позичальника з паспортом, також можуть запросити копію ІПН.

Кредит можна оформити тільки на Вашу особисту банківську картку!

Як подати заявку на кредит?

Подати заявку на кредит просто. Щоб оформити і отримати кредит онлайн без відмови, вам буде потрібно 5 кроків:

 1. Вивчіть всі пропозиції по кредитах
 2. Зробивши свій вибір - перейдіть на сайт обраної фінансової організації
 3. На сайті використовуючи підказки, заповніть форму заявки на кредит
 4. Дочекайтеся розгляду заявки, отримавши від менеджера позитивну відповідь
 5. При негативній відповіді - рекомендуємо подати заявку в іншу фінансову компанію

Уважно стежте за своїми персональними даними в Інтернеті

Може бути запитано підтвердження банківської карти. Перевіряється вона в такий спосіб. Здійснюється символічний платіж в одну гривню. Після верифікації карти сума, витрачена на перевірку, повертається на картку. Коштувати враховувати, що паролі від карти, а також паролі через СМС-повідомлення за жодних обставин співробітниками запитуватися не будуть. Так діють тільки шахраї!

Основні вимоги до позичальника при заповненні анкети-заявки:

Кредит видається працюючим офіційно / неофіційні жителям України у віці від 18 до 70 років. Щоб отримати кредит онлайн миттєво на картку за 15-30 хвилин, вам буде потрібно вказати ваш номер банківської картки, а також особисті дані:

 • ім'я прізвище по батькові
 • паспортні данні
 • дата народження
 • ідентифікаційний номер платника податків (код)
 • адреса проживання
 • місце роботи
 • свій щомісячний дохід (заробіток)
 • сімейний стан
 • контактна інформація (телефон, email)

Також варто відмітити, що всі основні пункти також можуть бути розширені додатковою інформацією. Всі зазначені дані при цьому повинні бути достовірними, в іншому випадку в онлайн кредиті буде відмовлено.

Вибір місця для отримання онлайн-кредиту

На ринку банківських послуг існує величезна кількість пропозицій для швидкого отримання мікропозик. Щоб переконатися в цьому, досить просто вбити в пошуковик фрази "терміново взяти кредит" або "онлайн кредит на картку". Так ви зможете трохи зорієнтуватися на ринку послуг, побачити більше активних учасників. Більшість найактивніших МФО представлені у нас на сайті.

Якихось певних умов і правил за вибором мікрофінансової організації немає і ми вам дати не зможемо. Вибирайте ті фінкомпанії про які ви чули особисто або радять друзі та родичі. Також слід, якомога ближче ознайомиться з умовами співпраці, перевірити, коли компанією було отримано ліцензію на здійснення даного виду діяльності. Можна почитати типовий договір на надання послуг за позиками. Вся ця інформація у надійних кредиторів повинна розміщуватися на сайті.

Скільки коштує отримати онлайн кредит?

Зазвичай позики в режимі онлайн видаються на невеликі суми. Саме з цієї причини в таких позиках вказується денна ставка. В основному вона становить в середньому близько 0,80-2,20% в день. Підрахувавши кредит на конкретний термін, можна зробити висновок, що за рік набігає близько 600% річних. Хоча при цьому, якщо розглядати пропозиції банком, стандартні умови в 20-30% річних здаються великими і просто нездійсненними.

Кредит в МФО вигідний тільки на короткий термін, бажано не більше 7 днів

Ще вигідно користуватися мікропозик під час акційних пропозицій. Можна отримати такий кредит при ставці 0,01% в день. Причому отримати позику з таким відсотком можуть навіть нові клієнти. Позика видається практично безкоштовно! Однак і в таких випадках існують обмеження на максимальну суму. Зазвичай сума кредиту в даний момент не перевищуватиме 10000 гривень. (Dinero, MoneyVeo і т.д.)

В основну плату найчастіше вже включена комісія. Однак і тут потрібно бути уважними і читати договір. Іноді комісія може вираховуватися окремо. Така інформація повинна прописуватися в кредитному договорі.

Правила: Як погасити онлайн кредит?

Для погашення кредиту можна користуватися різними способами, серед яких найбільш поширеними вважаються:

 • використання спеціальних терміналів для оплати;
 • через будь-який банк за допомогою переказу;
 • переказом на карті. Зазвичай таким способом можна користуватися через особистий кабінет.

При бажанні займ можна повернути раніше покладеного терміну. Це буде навіть дуже вигідно, адже відсотки за користування кредитними коштами нараховуються щодня. Виходить, чим раніше буде сплачений борг, тим менше доведеться переплачувати за кредитом. Багато компаній додаткову плату за дострокове погашення кредиту не беруть. Однак в будь-якому випадку слід дуже уважно читати умови договору.

Якщо не повернути кредит вчасно, що буде? Штрафні санкції

У кожній конкретній компанії при несвоєчасному поверненні боргу діють свої певні штрафні санкції. Однак практично всім боржникам доведеться зіткнутися з наступним при порушенні термінів:

 • перестануть діяти все акції і знижки, нарахування будуть проводитися вже за стандартним тарифом;
 • щодня, крім основних відсотків по кредиту, будуть нараховуватися додатково приблизно 2-3 відсотки. Розраховуватися точний відсоток буде складним чином;
 • досить часто позичальникові, а також зазначеним в анкеті особам, буде дзвонити менеджер компанії з наполегливими вимогами погасити заборгованість;
 • подається позов до суду, заборгованість передається колекторам.

Підсумки: оформлення кредиту онлайн

Підсумки: оформлення кредиту онлайн

Таким чином, можна підвести підсумки. При необхідності оформлення довгострокового кредиту, короткострокова позика не буде підходящим варіантом. Кредити в режимі онлайн є швидким помічником для вирішення фінансових проблем на короткий термін. Це один з кращих способів перепозичити до зарплати. Найголовніше, перед оформленням позики необхідно розрахувати, чи точно вийде розрахуватися з кредитором. Дуже важливо правильно оцінити свої фінансові можливості. Крім того, важливо уважно вивчати всі деталі угоди. Саме так вдасться уникнути непотрібних складнощів.

Кредитний калькулятор онлайн на нашому сайті Krediti-Online.com.ua дозволить зробити розрахунок суми майбутньої позики і дізнатися щомісячний платіж за користування кредитом. Перш, ніж взяти позику - радимо вивчити умови. Якщо потрібна перевірка кредитної історії, то для цього є спеціальний сервіс УБКІ.

Величезна кількість всіляких МФО і банків України представлено на нашому сайті в розділі "Кредит Онлайн Україна". Различные типы условий (без справки о доходах, без посредников, без предоплат) и способов выплат (на картку или наличными), помогут вам в финансовых трудностях. Более подробные условия смотрите в кредит Україні.

Щоб фінансова компанія видаючи кредит на картку, була на 100% впевнена, що саме Ви є власником цієї банківської картки, проводиться перевірка банківської карти (верифікація карти). Також дана операція проводиться, щоб виключити шахрайство з чужими кредитними картами.

Krediti-Online.com.ua не є банком або кредитором. Krediti-Online.com.ua сервіс порівняння кредитних пропозицій на ринку України. Вся інформація за умовами кредитування представлена на сайті, отримана від офіційних представників фінансових організацій. Користуватися сервісом порівняння Ви можете абсолютно безкоштовно. При використанні сайту Ви не повинні надавати нам ніяку особисту інформацію. Всі особисті та фінансові дані Ви повинні передати банку/кредитору, який прийме рішення про виплату Вам кредиту. Krediti-Online.com.ua не несе відповідальності за ті кредитні договори, які можуть бути надані по посиланнях, вказаних на нашому сайті. Якщо Ви користуєтеся сайтом, значить Ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності сайту. Ми рекомендуємо вам прочитати всю інформацію про обраний кредиторі і докладних умовах кредитування. Перш ніж взяти кредит, оцініть своє фінансове становище і можливість погашення кредиту.

Розкриття інформації про фінансові продукти та послуги

Нижче приведена вся контактна інформація про всі представлені кредитних компаній України на нашому сайті. Інформація включає в себе назву МФО, адреса, телефон, емейл, дані свідоцтва про реєстрацію організації, наявність ліцензії від Нацкомфінпослуг, мін/макс термін позики, річний процент і приклад розрахунку вартості кредиту.

➤ Быстрозайм logo
действительный физический адрес: г.Запорожье, ул.Независимой Украины 39А
телефон: 0-800-50-75-70
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
лицензия Нацкомфинуслуг: №163 от 26.01.2017г.
свидетельство о регистрации фин.учреждения: ФК№922 от 27.07.2017г.
сведения о дополнительных комиссионных сборах: не существуют
минимальный и максимальный период погашения долга: 65-365 дней
максимальная годовая процентная ставка, включающая ссудный процент,
а также все остальные комиссии и расходы за год (APR):
3,65-700%
пример расчета стоимости типичного займа со всеми применимыми комиссиями:
Первый кредит: 1000 грн./10 дней/0,01% в день. Cумма к выплате составит 1001 грн. (APR – 3,65%). Повторный и последующие кредиты: 1000 грн./10 дней/2,00% в день. Сумма к выплате составит 1200 грн. (APR – 700%).
➤ Глобал Кредит logo
действительный физический адрес: г.Киев, ул.Тимошенка маршала 21
телефон: 044-466-28-88, 067-327-20-80
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
лицензия Нацкомфинуслуг: АВ614820 от 04.02.2013г.
свидетельство о регистрации фин.учреждения: ІК№96 от 04.12.2012г.
сведения о дополнительных комиссионных сборах: не существуют
минимальный и максимальный период погашения долга: 65-365 дней
максимальная годовая процентная ставка, включающая ссудный процент,
а также все остальные комиссии и расходы за год (APR):
3,65-657%
пример расчета стоимости типичного займа со всеми применимыми комиссиями:
Первый кредит: 1000 грн./10 дней/0,01% в день. Cумма к выплате составит 1001 грн. (APR – 3,65%). Повторный и последующие кредиты: 1000 грн./10 дней/1,80% в день. Сумма к выплате составит 1180 грн. (APR – 657%).
➤ Грошик logo
действительный физический адрес: г.Киев, ул.Шота Руставели 44, оф.104
телефон: 0-800-33-05-25
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
лицензия Нацкомфинуслуг: №1718 от 16.05.2017г.
свидетельство о регистрации фин.учреждения: ФК№485 от 05.08.2014г.
сведения о дополнительных комиссионных сборах: не существуют
минимальный и максимальный период погашения долга: 65-365 дней
максимальная годовая процентная ставка, включающая ссудный процент,
а также все остальные комиссии и расходы за год (APR):
3,65-620%
пример расчета стоимости типичного займа со всеми применимыми комиссиями:
Первый кредит: 1000 грн./10 дней/0,01% в день. Cумма к выплате составит 1001 грн. (APR – 3,65%). Повторный и последующие кредиты: 1000 грн./10 дней/1,70% в день. Сумма к выплате составит 1170 грн. (APR – 620%).
➤ Євро Гроші logo
действительный физический адрес: г.Киев, ул.Хорива 1А
телефон: 044-228-42-82
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
лицензия Нацкомфинуслуг: №2400 от 08.06.2017г.
свидетельство о регистрации фин.учреждения: ІК№177 от 21.07.2016г.
сведения о дополнительных комиссионных сборах: не существуют
минимальный и максимальный период погашения долга: 65-365 дней
максимальная годовая процентная ставка, включающая ссудный процент,
а также все остальные комиссии и расходы за год (APR):
3,65-693%
пример расчета стоимости типичного займа со всеми применимыми комиссиями:
Первый кредит: 1000 грн./10 дней/0,01% в день. Cумма к выплате составит 1001 грн. (APR – 3,65%). Повторный и последующие кредиты: 1000 грн./10 дней/1,90% в день. Сумма к выплате составит 1190 грн. (APR – 693%).
➤ Є Гроші logo
действительный физический адрес: г.Днепр, ул.Набережная Победы 10
телефон: 0-800-30-03-30
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
лицензия Нацкомфинуслуг: №224 от 13.02.2018г.
свидетельство о регистрации фин.учреждения: ФК№974 от 16.01.2018г.
сведения о дополнительных комиссионных сборах: не существуют
минимальный и максимальный период погашения долга: 65-365 дней
максимальная годовая процентная ставка, включающая ссудный процент,
а также все остальные комиссии и расходы за год (APR):
0.00-657%
пример расчета стоимости типичного займа со всеми применимыми комиссиями:
Первый кредит: 1000 грн./10 дней/0,00% в день. Cумма к выплате составит 1000 грн. (APR – 0,00%). Повторный и последующие кредиты: 1000 грн./10 дней/1,80% в день. Сумма к выплате составит 1180 грн. (APR – 657%).
➤ Качай Гроші logo
действительный физический адрес: г.Киев, ул. Юрия Ильенко 18Б, оф.204
телефон: 044-337-67-27
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
лицензия Нацкомфинуслуг: №520 от 11.04.2018г.
свидетельство о регистрации фин.учреждения: ФК№999 от 15.03.2018г.
сведения о дополнительных комиссионных сборах: не существуют
минимальный и максимальный период погашения долга: 65-365 дней
максимальная годовая процентная ставка, включающая ссудный процент,
а также все остальные комиссии и расходы за год (APR):
3,65-700%
пример расчета стоимости типичного займа со всеми применимыми комиссиями:
Первый кредит: 1000 грн./10 дней/0,00% в день. Cумма к выплате составит 1000 грн. (APR – 3,65%). Повторный и последующие кредиты: 1000 грн./10 дней/2,00% в день. Сумма к выплате составит 1200 грн. (APR – 700%).
➤ Капуста у Kишені logo
действительный физический адрес: г.Киев, ул.Вербовая 17А
телефон: 044-338-07-79
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
лицензия Нацкомфинуслуг: №2222 от 18.12.2018г.
свидетельство о регистрации фин.учреждения: ФК№1047 от 19.06.2018г.
сведения о дополнительных комиссионных сборах: 15%
минимальный и максимальный период погашения долга: 65-365 дней
максимальная годовая процентная ставка, включающая ссудный процент,
а также все остальные комиссии и расходы за год (APR):
3,65-700%
пример расчета стоимости типичного займа со всеми применимыми комиссиями:
Первый кредит: 1000 грн./10 дней/0,01% в день. Cумма к выплате составит 1000 грн. (APR – 3,65%). Повторный и последующие кредиты: 1000 грн./10 дней/2,00% в день. Сумма к выплате составит 1200 грн. (APR – 700%).
➤ KF.UA logo
действительный физический адрес: г.Киев, ул.Викентия Хвойки, 15/15
телефон: 0-800-30-00-88
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
лицензия Нацкомфинуслуг: №691 от 03.05.2018г.
свидетельство о регистрации фин.учреждения: ФК№1018 от 11.04.2018г.
сведения о дополнительных комиссионных сборах: не существуют
минимальный и максимальный период погашения долга: 65-365 дней
максимальная годовая процентная ставка, включающая ссудный процент,
а также все остальные комиссии и расходы за год (APR):
3,65-700%
пример расчета стоимости типичного займа со всеми применимыми комиссиями:
Первый кредит: 1000 грн./10 дней/0,01% в день. Cумма к выплате составит 1000 грн. (APR – 3,65%). Повторный и последующие кредиты: 1000 грн./10 дней/2,00% в день. Сумма к выплате составит 1200 грн. (APR – 700%).
➤ КредитКафе logo
действительный физический адрес: г.Киев, ул.Харьковское шоссе, 201-203, оф.43
телефон: 044-360-05-00, 067-360-05-00
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
лицензия Нацкомфинуслуг: №1531 от 11.05.2017г.
свидетельство о регистрации фин.учреждения: ФК№380 от 22.01.2013г.
сведения о дополнительных комиссионных сборах: не существуют
минимальный и максимальный период погашения долга: 65-365 дней
максимальная годовая процентная ставка, включающая ссудный процент,
а также все остальные комиссии и расходы за год (APR):
700%
пример расчета стоимости типичного займа со всеми применимыми комиссиями:
Первый и последующие кредиты: 1000 грн./10 дней/2,00% в день. Сумма к выплате составит 1200 грн. (APR – 700%).
➤ Море Грошей logo
действительный физический адрес: г.Киев, ул.Нижний Вал 51
телефон: 095-100-87-78, 097-100-87-78
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
лицензия Нацкомфинуслуг: №128 от 14.01.2016г.
свидетельство о регистрации фин.учреждения: ИК№151 от 10.11.2015г.
сведения о дополнительных комиссионных сборах: не существуют
минимальный и максимальный период погашения долга: 65-365 дней
максимальная годовая процентная ставка, включающая ссудный процент,
а также все остальные комиссии и расходы за год (APR):
310,25-620,5%
пример расчета стоимости типичного займа со всеми применимыми комиссиями:
Первый кредит: 1000 грн./10 дней/0,85% в день. Cумма к выплате составит 1085 грн. (APR – 310,25%). Повторный и последующие кредиты: 1000 грн./10 дней/1,70% в день. Сумма к выплате составит 1170 грн. (APR – 620,5%).
➤ Твої Гроші logo
действительный физический адрес: г.Киев, ул.Харьковское шоссе 53
телефон: 0-800-807-888
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
лицензия Нацкомфинуслуг: АВ614820 от 04.02.2013г.
свидетельство о регистрации фин.учреждения: ІК№96 от 04.12.2012г.
сведения о дополнительных комиссионных сборах: не существуют
минимальный и максимальный период погашения долга: 65-365 дней
максимальная годовая процентная ставка, включающая ссудный процент,
а также все остальные комиссии и расходы за год (APR):
3,65-657%
пример расчета стоимости типичного займа со всеми применимыми комиссиями:
Первый кредит: 1000 грн./10 дней/0,01% в день. Cумма к выплате составит 1001 грн. (APR – 3,65%). Повторный и последующие кредиты: 1000 грн./10 дней/1,80% в день. Сумма к выплате составит 1180 грн. (APR – 657%).
➤ Швидка Готівочка logo
действительный физический адрес: г.Киев, ул.Кропивницкого 4, офис 22
телефон: 0-800-33-01-38
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
лицензия Нацкомфинуслуг: №399 от 07.03.2019г.
свидетельство о регистрации фин.учреждения: ФК№1169 от 24.01.2019г.
сведения о дополнительных комиссионных сборах: не существуют
минимальный и максимальный период погашения долга: 65-365 дней
максимальная годовая процентная ставка, включающая ссудный процент,
а также все остальные комиссии и расходы за год (APR):
657%
пример расчета стоимости типичного займа со всеми применимыми комиссиями:
Первый и последующие кредиты: 1000 грн./10 дней/1,80% в день. Сумма к выплате составит 1180 грн. (APR – 657%).
➤ Швидко Гроші logo
действительный физический адрес: г.Киев, ул.Академика Ефремова 1
телефон: 0-800-50-10-20
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
лицензия Нацкомфинуслуг: №438 от 28.02.2017г.
свидетельство о регистрации фин.учреждения: ІК№78 от 28.04.2011г.
сведения о дополнительных комиссионных сборах: не существуют
минимальный и максимальный период погашения долга: 65-365 дней
максимальная годовая процентная ставка, включающая ссудный процент,
а также все остальные комиссии и расходы за год (APR):
730%
пример расчета стоимости типичного займа со всеми применимыми комиссиями:
Первый и последующие кредиты: 1000 грн./10 дней/2,00% в день. Сумма к выплате составит 1200 грн. (APR – 730%).
➤ Alex Credit logo
действительный физический адрес: г.Киев, ул.Бориса Гринченко 3
телефон: 044-234-39-46
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
лицензия Нацкомфинуслуг: №3549 от 17.08.2017г.
свидетельство о регистрации фин.учреждения: ФК№930 от 08.08.2017г.
сведения о дополнительных комиссионных сборах: не существуют
минимальный и максимальный период погашения долга: 65-365 дней
максимальная годовая процентная ставка, включающая ссудный процент,
а также все остальные комиссии и расходы за год (APR):
3,65-657%
пример расчета стоимости типичного займа со всеми применимыми комиссиями:
Первый кредит: 1000 грн./10 дней/0,01% в день. Cумма к выплате составит 1001 грн. (APR – 3,65%). Повторный и последующие кредиты: 1000 грн./10 дней/1,80% в день. Сумма к выплате составит 1180 грн. (APR – 657%).
➤ CashMe logo
действительный физический адрес: г.Киев, ул.Кожемяцкая 12-А
телефон: 044-200-21-17
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
лицензия Нацкомфинуслуг: №1882 от 09.08.2016г.
свидетельство о регистрации фин.учреждения: IK№36 от 15.05.2008г.
сведения о дополнительных комиссионных сборах: не существуют
минимальный и максимальный период погашения долга: 65-365 дней
максимальная годовая процентная ставка, включающая ссудный процент,
а также все остальные комиссии и расходы за год (APR):
638,75%
пример расчета стоимости типичного займа со всеми применимыми комиссиями:
Первый и последующие кредиты: 1000 грн./10 дней/1,75% в день. Сумма к выплате составит 1180 грн. (APR – 638,75%).
➤ CashUp logo
действительный физический адрес: г.Киев, ул.Эспланадная 34/2
телефон: 0-44-227-52-70, 097-571-78-78
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
лицензия Нацкомфинуслуг: №293 от 28.02.2019г.
свидетельство о регистрации фин.учреждения: ФК№1141 от 18.12.2018г.
сведения о дополнительных комиссионных сборах: 50 грн.
минимальный и максимальный период погашения долга: 65-365 дней
максимальная годовая процентная ставка, включающая ссудный процент,
а также все остальные комиссии и расходы за год (APR):
620,5%
пример расчета стоимости типичного займа со всеми применимыми комиссиями:
Первый и последующие кредиты: 1000 грн./10 дней/1,70% в день. Сумма к выплате составит 1170 грн. (APR – 620,5%).
➤ Cashinsky logo
действительный физический адрес: г.Киев, ул.Науки 50
телефон: 044-364-06-46
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
лицензия Нацкомфинуслуг: №1790 от 09.10.2018г.
свидетельство о регистрации фин.учреждения: ФК№917 от 11.07.2017г.
сведения о дополнительных комиссионных сборах: не существуют
минимальный и максимальный период погашения долга: 65-365 дней
максимальная годовая процентная ставка, включающая ссудный процент,
а также все остальные комиссии и расходы за год (APR):
3,65-697,15%
пример расчета стоимости типичного займа со всеми применимыми комиссиями:
Первый кредит: 1000 грн./10 дней/0,01% в день. Cумма к выплате составит 1001 грн. (APR – 3,65%). Повторный и последующие кредиты: 1000 грн./10 дней/1,91% в день. Сумма к выплате составит 1191 грн. (APR – 697,15%).
➤ Ccloan logo
действительный физический адрес: г.Киев, ул.Кловский спуск 7А
телефон: 044-222-77-33, 097-583-11-77
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
лицензия Нацкомфинуслуг: №1127 от 13.04.2017г.
свидетельство о регистрации фин.учреждения: ФК№737 от 14.04.2016г.
сведения о дополнительных комиссионных сборах: не существуют
минимальный и максимальный период погашения долга: 65-365 дней
максимальная годовая процентная ставка, включающая ссудный процент,
а также все остальные комиссии и расходы за год (APR):
3,65-602,25%
пример расчета стоимости типичного займа со всеми применимыми комиссиями:
Первый кредит: 1000 грн./10 дней/0,01% в день. Cумма к выплате составит 1001 грн. (APR – 3,65%). Повторный и последующие кредиты: 1000 грн./10 дней/1,65% в день. Сумма к выплате составит 1165 грн. (APR – 602,25%).
➤ Credit365 logo
действительный физический адрес: г.Киев, ул.Михайловская 15/1
телефон: 0-800-21-03-65
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
лицензия Нацкомфинуслуг: №1802 от 18.05.2017г.
свидетельство о регистрации фин.учреждения: ФК№877 от 30.03.2017г.
сведения о дополнительных комиссионных сборах: не существуют
минимальный и максимальный период погашения долга: 65-365 дней
максимальная годовая процентная ставка, включающая ссудный процент,
а также все остальные комиссии и расходы за год (APR):
357,7-474,50%
пример расчета стоимости типичного займа со всеми применимыми комиссиями:
Первый кредит: 1000 грн./10 дней/0,95% в день. Cумма к выплате составит 1095 грн. (APR – 357,7%). Повторный и последующие кредиты: 1000 грн./10 дней/1,30% в день. Сумма к выплате составит 1130 грн. (APR – 474,50%).
➤ Credit7 logo
действительный физический адрес: г.Киев, ул.Багговутовская 23
телефон: 0-800-33-07-33
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
лицензия Нацкомфинуслуг: №529 от 04.04.2019г.
свидетельство о регистрации фин.учреждения: ФК№1177 от 19.03.2019г.
сведения о дополнительных комиссионных сборах: не существуют
минимальный и максимальный период погашения долга: 65-365 дней
максимальная годовая процентная ставка, включающая ссудный процент,
а также все остальные комиссии и расходы за год (APR):
3,65-693,5%
пример расчета стоимости типичного займа со всеми применимыми комиссиями:
Первый кредит: 1000 грн./10 дней/0,01% в день. Cумма к выплате составит 1001 грн. (APR – 3,65%). Повторный и последующие кредиты: 1000 грн./10 дней/1,90% в день. Сумма к выплате составит 1190 грн. (APR – 693,5%).
➤ Crediton logo
действительный физический адрес: г.Киев, ул.Степана Бандеры 8
телефон: 0-800-21-03-61
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
лицензия Нацкомфинуслуг: №4561 от 19.12.2017г.
свидетельство о регистрации фин.учреждения: ФК№964 от 05.12.2017г.
сведения о дополнительных комиссионных сборах: не существуют
минимальный и максимальный период погашения долга: 65-365 дней
максимальная годовая процентная ставка, включающая ссудный процент,
а также все остальные комиссии и расходы за год (APR):
3,65-693,5%
пример расчета стоимости типичного займа со всеми применимыми комиссиями:
Первый кредит: 1000 грн./10 дней/0,01% в день. Cумма к выплате составит 1001 грн. (APR – 3,65%). Повторный и последующие кредиты: 1000 грн./10 дней/1,90% в день. Сумма к выплате составит 1190 грн. (APR – 693,5%).
➤ CreditKasa logo
действительный физический адрес: г.Киев, ул.Казимира Малевича 86Н
телефон: 044-333-52-22
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
лицензия Нацкомфинуслуг: №2401 от 08.06.2017г.
свидетельство о регистрации фин.учреждения: ІК№116 от 01.08.2013г.
сведения о дополнительных комиссионных сборах: не существуют
минимальный и максимальный период погашения долга: 65-365 дней
максимальная годовая процентная ставка, включающая ссудный процент,
а также все остальные комиссии и расходы за год (APR):
3,65-700%
пример расчета стоимости типичного займа со всеми применимыми комиссиями:
Первый кредит: 1000 грн./10 дней/0,01% в день. Cумма к выплате составит 1001 грн. (APR – 3,65%). Повторный и последующие кредиты: 1000 грн./10 дней/1,90% в день. Сумма к выплате составит 1190 грн. (APR – 700%).
➤ CreditPlus logo
действительный физический адрес: г.Киев, ул.Сурикова, 3А
телефон: 044-337-29-28, 067-625-02-02
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
лицензия Нацкомфинуслуг: №1860 от 24.09.2019г.
свидетельство о регистрации фин.учреждения: ФК№870 от 28.02.2017г.
сведения о дополнительных комиссионных сборах: не существуют
минимальный и максимальный период погашения долга: 65-365 дней
максимальная годовая процентная ставка, включающая ссудный процент,
а также все остальные комиссии и расходы за год (APR):
3,65-620,5%
пример расчета стоимости типичного займа со всеми применимыми комиссиями:
Первый кредит: 1000 грн./10 дней/0,01% в день. Cумма к выплате составит 1001 грн. (APR – 3,65%). Повторный и последующие кредиты: 1000 грн./10 дней/1,80% в день. Сумма к выплате составит 1180 грн. (APR – 620,5%).
➤ CreditUp logo
действительный физический адрес: г.Киев, ул.Героев Севастополя 48
телефон: 0-800-60-35-61
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
лицензия Нацкомфинуслуг: №3047 від 08.12.2015
свидетельство о регистрации фин.учреждения: ІК№148 от 27.10.2015г.
сведения о дополнительных комиссионных сборах: 50 грн.
минимальный и максимальный период погашения долга: 65-365 дней
максимальная годовая процентная ставка, включающая ссудный процент,
а также все остальные комиссии и расходы за год (APR):
693,5%
пример расчета стоимости типичного займа со всеми применимыми комиссиями:
Первый и последующие кредиты: 1000 грн./10 дней/1,90% в день. Сумма к выплате составит 1190 грн. (APR – 693,5%).
➤ CashBerry logo
действительный физический адрес: г.Киев, ул.Кловский спуск 7, оф.49/2
телефон: 044-280-28-17
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
лицензия Нацкомфинуслуг: №1680 от 16.05.2017г.
свидетельство о регистрации фин.учреждения: ФК№756 от 07.06.2016г.
сведения о дополнительных комиссионных сборах: не существуют
минимальный и максимальный период погашения долга: 65-365 дней
максимальная годовая процентная ставка, включающая ссудный процент,
а также все остальные комиссии и расходы за год (APR):
547,5%
пример расчета стоимости типичного займа со всеми применимыми комиссиями:
Первый и последующие кредиты: 1000 грн./10 дней/1,50% в день. Сумма к выплате составит 1150 грн. (APR – 547,5%).
➤ Dinero logo
действительный физический адрес: г.Киев, ул.Старокиевская 10Г
телефон: 067-326-22-33, 050-326-22-33
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
лицензия Нацкомфинуслуг: №4021 от 10.10.2017г.
свидетельство о регистрации фин.учреждения: ФК№941 от 19.09.2017г.
сведения о дополнительных комиссионных сборах: не существуют
минимальный и максимальный период погашения долга: 65-365 дней
максимальная годовая процентная ставка, включающая ссудный процент,
а также все остальные комиссии и расходы за год (APR):
3,65-620,5%
пример расчета стоимости типичного займа со всеми применимыми комиссиями:
Первый кредит: 1000 грн./10 дней/0,01% в день. Cумма к выплате составит 1001 грн. (APR – 3,65%). Повторный и последующие кредиты: 1000 грн./10 дней/1,70% в день. Сумма к выплате составит 1170 грн. (APR – 620,5%).
➤ E-Cash logo
действительный физический адрес: г.Киев, ул. Клоковский спуск, 7А
телефон: 044-337-88-33, 068-611-41-31
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
лицензия Нацкомфинуслуг: №4414 от 05.12.2017г.
свидетельство о регистрации фин.учреждения: ФК№953 от 02.09.2017г.
сведения о дополнительных комиссионных сборах: не существуют
минимальный и максимальный период погашения долга: 65-365 дней
максимальная годовая процентная ставка, включающая ссудный процент,
а также все остальные комиссии и расходы за год (APR):
3,65-657%
пример расчета стоимости типичного займа со всеми применимыми комиссиями:
Первый кредит: 1000 грн./10 дней/0,01% в день. Cумма к выплате составит 1001 грн. (APR – 3,65%). Повторный и последующие кредиты: 1000 грн./10 дней/1,80% в день. Сумма к выплате составит 1180 грн. (APR – 657%).
➤ Forza logo
действительный физический адрес: г.Киев, ул.В.Хвойки, д.15/15
телефон: 0-800-30-07-70
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
лицензия Нацкомфинуслуг: №559 от 13.04.2018г.
свидетельство о регистрации фин.учреждения: ФК№1009 от 27.03.2018г.
сведения о дополнительных комиссионных сборах: не существуют
минимальный и максимальный период погашения долга: 65-365 дней
максимальная годовая процентная ставка, включающая ссудный процент,
а также все остальные комиссии и расходы за год (APR):
3,65-675,25%
пример расчета стоимости типичного займа со всеми применимыми комиссиями:
Первый кредит: 1000 грн./10 дней/0,01% в день. Cумма к выплате составит 1001 грн. (APR – 3,65%). Повторный и последующие кредиты: 1000 грн./10 дней/1,85% в день. Сумма к выплате составит 1185 грн. (APR – 675,25%).
➤ GoFinGo logo
действительный физический адрес: г.Киев, ул. Хорива, 1А
телефон: 044-333-73-05
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
лицензия Нацкомфинуслуг: №1124 от 03.07.2018г.
свидетельство о регистрации фин.учреждения: ФК№1042 от 07.06.2018г.
сведения о дополнительных комиссионных сборах: не существуют
минимальный и максимальный период погашения долга: 65-365 дней
максимальная годовая процентная ставка, включающая ссудный процент,
а также все остальные комиссии и расходы за год (APR):
3,65-675,25%
пример расчета стоимости типичного займа со всеми применимыми комиссиями:
Первый кредит: 1000 грн./10 дней/0,01% в день. Cумма к выплате составит 1001 грн. (APR – 3,65%). Повторный и последующие кредиты: 1000 грн./10 дней/1,85% в день. Сумма к выплате составит 1185 грн. (APR – 675,25%).
➤ Loany logo
действительный физический адрес: г.Киев, пр-т Победы 26, оф.129
телефон: 0-800-300-359
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
лицензия Нацкомфинуслуг: №3213 от 18.07.2017г.
свидетельство о регистрации фин.учреждения: ІК№168 от 02.06.2016г.
сведения о дополнительных комиссионных сборах: не существуют
минимальный и максимальный период погашения долга: 65-365 дней
максимальная годовая процентная ставка, включающая ссудный процент,
а также все остальные комиссии и расходы за год (APR):
3,65-401,50%
пример расчета стоимости типичного займа со всеми применимыми комиссиями:
Первый кредит: 1000 грн./10 дней/0,01% в день. Cумма к выплате составит 1001 грн. (APR – 3,65%). Повторный и последующие кредиты: 1000 грн./10 дней/1,10% в день. Сумма к выплате составит 1110 грн. (APR – 401,50%).
➤ Miloan logo
действительный физический адрес: г.Киев, ул.В.Чорновола 12
телефон: 044-337-36-67
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
лицензия Нацкомфинуслуг: №2843 от 10.11.2016г.
свидетельство о регистрации фин.учреждения: ІК№176 от 14.06.2016г.
сведения о дополнительных комиссионных сборах: не существуют
минимальный и максимальный период погашения долга: 65-365 дней
максимальная годовая процентная ставка, включающая ссудный процент,
а также все остальные комиссии и расходы за год (APR):
3,65-693,50%
пример расчета стоимости типичного займа со всеми применимыми комиссиями:
Первый кредит: 1000 грн./10 дней/0,01% в день. Cумма к выплате составит 1001 грн. (APR – 3,65%). Повторный и последующие кредиты: 1000 грн./10 дней/1,90% в день. Сумма к выплате составит 1190 грн. (APR – 693,50%).
➤ Mister Money logo
действительный физический адрес: г.Киев, ул.Вацлава Гавела 4
телефон: 0-800-75-03-95
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
лицензия Нацкомфинуслуг: №3189 от 13.07.2017г.
свидетельство о регистрации фин.учреждения: ФК№885 от 25.04.2017г.
сведения о дополнительных комиссионных сборах: не существуют
минимальный и максимальный период погашения долга: 65-365 дней
максимальная годовая процентная ставка, включающая ссудный процент,
а также все остальные комиссии и расходы за год (APR):
3,65-693,50%
пример расчета стоимости типичного займа со всеми применимыми комиссиями:
Первый кредит: 1000 грн./10 дней/0,01% в день. Cумма к выплате составит 1001 грн. (APR – 3,65%). Повторный и последующие кредиты: 1000 грн./10 дней/1,90% в день. Сумма к выплате составит 1190 грн. (APR – 693,50%).
➤ MoneyBoom logo
действительный физический адрес: г.Киев, ул.Жилянская 41
телефон: 044-490-99-90
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
лицензия Нацкомфинуслуг: №3526 от 31.12.2015г.
свидетельство о регистрации фин.учреждения: ІК№126 от 15.05.2014г.
сведения о дополнительных комиссионных сборах: не существуют
минимальный и максимальный период погашения долга: 65-365 дней
максимальная годовая процентная ставка, включающая ссудный процент,
а также все остальные комиссии и расходы за год (APR):
638,75%
пример расчета стоимости типичного займа со всеми применимыми комиссиями:
Первый и последующие кредиты: 1000 грн./10 дней/1,75% в день. Сумма к выплате составит 1175 грн. (APR – 638,75%).
➤ MoneyVeo logo
действительный физический адрес: г.Киев, ул.Лейпцигская 15 Б
телефон: 0-800-21-93-93
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
лицензия Нацкомфинуслуг: №2091 от 01.09.2015г.
свидетельство о регистрации фин.учреждения: ІК№105 от 21.03.2013г.
сведения о дополнительных комиссионных сборах: не существуют
минимальный и максимальный период погашения долга: 65-365 дней
максимальная годовая процентная ставка, включающая ссудный процент,
а также все остальные комиссии и расходы за год (APR):
3,65-620,50%
пример расчета стоимости типичного займа со всеми применимыми комиссиями:
Первый кредит: 1000 грн./10 дней/0,01% в день. Cумма к выплате составит 1001 грн. (APR – 3,65%). Повторный и последующие кредиты: 1000 грн./10 дней/1,70% в день. Сумма к выплате составит 1170 грн. (APR – 620,50%).
➤ MyCredit logo
действительный физический адрес: г.Киев, бул.Тараса Шевченко 11
телефон: 0-800-21-41-11
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
лицензия Нацкомфинуслуг: №163 от 26.01.2017г.
свидетельство о регистрации фин.учреждения: IK№146 от 20.10.2015г.
сведения о дополнительных комиссионных сборах: не существуют
минимальный и максимальный период погашения долга: 65-365 дней
максимальная годовая процентная ставка, включающая ссудный процент,
а также все остальные комиссии и расходы за год (APR):
3,65-584%
пример расчета стоимости типичного займа со всеми применимыми комиссиями:
Первый кредит: 1000 грн./10 дней/0,01% в день. Cумма к выплате составит 1001 грн. (APR – 3,65%). Повторный и последующие кредиты: 1000 грн./10 дней/1,60% в день. Сумма к выплате составит 1160 грн. (APR – 584%).
➤ My Wallet logo
действительный физический адрес: г.Киев, ул.Боричев Ток 30
телефон: 0-800-21-10-49
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
лицензия Нацкомфинуслуг: №4102 от 18.10.2017г.
свидетельство о регистрации фин.учреждения: ФК№943 от 28.09.2017г.
сведения о дополнительных комиссионных сборах: не существуют
минимальный и максимальный период погашения долга: 65-365 дней
максимальная годовая процентная ставка, включающая ссудный процент,
а также все остальные комиссии и расходы за год (APR):
328,50-657%
пример расчета стоимости типичного займа со всеми применимыми комиссиями:
Первый кредит: 1000 грн./10 дней/0,90% в день. Cумма к выплате составит 1090 грн. (APR – 328,50%). Повторный и последующие кредиты: 1000 грн./10 дней/1,80% в день. Сумма к выплате составит 1180 грн. (APR – 657%).
➤ Sos Credit logo
действительный физический адрес: г.Киев, ул.Почайнинская 23
телефон: 0-800-21-17-67
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
лицензия Нацкомфинуслуг: №127 от 14.01.2016г.
свидетельство о регистрации фин.учреждения: ІК№144 от 20.08.2015г.
сведения о дополнительных комиссионных сборах: не существуют
минимальный и максимальный период погашения долга: 65-365 дней
максимальная годовая процентная ставка, включающая ссудный процент,
а также все остальные комиссии и расходы за год (APR):
361,3-730%
пример расчета стоимости типичного займа со всеми применимыми комиссиями:
Первый кредит: 1000 грн./10 дней/0,99% в день. Cумма к выплате составит 1099 грн. (APR – 361,35%). Повторный и последующие кредиты: 1000 грн./10 дней/2,00% в день. Сумма к выплате составит 1200 грн. (APR – 730%).
➤ TopCredit logo
действительный физический адрес: г.Киев, пр.Степана Бандеры 8
телефон: 0-800-21-01-77
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
лицензия Нацкомфинуслуг: №2089 от 29.11.2018г.
свидетельство о регистрации фин.учреждения: ФK№1108 от 13.10.2018г.
сведения о дополнительных комиссионных сборах: не существуют
минимальный и максимальный период погашения долга: 65-365 дней
максимальная годовая процентная ставка, включающая ссудный процент,
а также все остальные комиссии и расходы за год (APR):
693,50%
пример расчета стоимости типичного займа со всеми применимыми комиссиями:
Первый и последующие кредиты: 1000 грн./10 дней/1,90% в день. Сумма к выплате составит 1190 грн. (APR – 693,50%).
➤ UltraCash logo
действительный физический адрес: г.Киев, пр.Степана Бандеры 8
телефон: 0-800-75-23-90
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
лицензия Нацкомфинуслуг: №2089 от 29.11.2018г.
свидетельство о регистрации фин.учреждения: ІK№147 от 20.10.2015г.
сведения о дополнительных комиссионных сборах: не существуют
минимальный и максимальный период погашения долга: 65-365 дней
максимальная годовая процентная ставка, включающая ссудный процент,
а также все остальные комиссии и расходы за год (APR):
321,20-642,40%
пример расчета стоимости типичного займа со всеми применимыми комиссиями:
Первый кредит: 1000 грн./10 дней/0,88% в день. Cумма к выплате составит 1088 грн. (APR – 321,20%). Повторный и последующие кредиты: 1000 грн./10 дней/1,76% в день. Сумма к выплате составит 1176 грн. (APR – 642,40%).