Взять кредит онлайн на карту или наличными в CreditUp Взять кредит онлайн на карту в CreditOn

Все про кредити, а також поради та повна інформація з фінансових послуг різних кредиторів в Україні. Як менше платити по кредиту? Де краще взяти кредит онлайн? Де найменший відсоток? Всі ці відповіді на Ваші питання, Ви знайдете тут.

Щодня жити стає дорожче. Тому потребуючи лікування за кордоном, поїздку до родичів, заміну побутової техніки та ін. багато сімей потребують кредиту. Багато людей, звертаючись у банк дістають відмову в кредиті, і в такій ситуації украй важливо знайти вихід з проблемної ситуації і відшукати бажаного кредитора.

В інтернеті з'явилася нова шахрайська схема обману клієнтів ПриватБанку. Про це повідомляють фахівці з безпеки Приватбанку.

У тому випадку, коли людина потребує велику сумму грошей, список можливих джерел кредитування звужується до кредиту у банку. В порівнянні з МФО і ломбардами, банки видають більші суми кредитів, але при цьому вимагають надати страховку повернення позикових коштів. Поширеним варіантом гарантії повернення кредиту є оформлення застави у вигляді нерухомості.

Потребуючи грошей, люди часто звертаються за кредитом під заставу. Prostobank.ua з'ясовував, на яких умовах видають такі кредити українські банки і які з них є найвигіднішими для позичальників.

Вітання! Поспішаємо порадувати прекрасною новиною! Ми проводимо конкурс, де переможець отримає 1000 грн. на свою банківську картку.

Літо - сезон морів, жари, холодних напоїв і морозива. Внаслідок переохолодження у воді або переїдання холодних ласощів дитина може несподівано захворіти. Коли грошей на невідкладне лікування бракує, альтернативним варіантом вирішення проблеми може стати кредит.

 

Короткострокові кредити на житлорідко зустрічаються серед банківських програм, але цікавлять багатьох людей. Prostobank.ua з'ясовував, які банки надають річні кредити на купівлю квартир в новобудовах і які з них є найдоступнішими.

Отримати кредит у банку сьогодні для багатьох людей стало проблемою. Це пов'язано в основному з тим, що людина не може надати головного документу для банку, що підтверджує його платоспроможність - довідку про доходи. У такій ситуації, коли потрібна невелика сума коштів, отримати кредит без довідки про доходи можна в МФО.

Верховний суд заборонив Приват Банку налічувати пеню і штрафні санкції під час кредитних суперечок. Про це повідомляє ubr.ua.